DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Etap 3: Oczyszczanie jelit, oczyszczenie jelit w domu, przed kolonoskopią, kolonoskopia, w celu zmniejszenia masy ciała, prep

Etap 3: Oczyszczanie jelit

Czas oczyścić ciało, jeśli masz częste zaparcia, bóle głowy, nadwagę, problemy skórne i inne. Zatrucie jest spowodowane przez pasożyty i toksyny. Aby temu zapobiec, konieczne jest skuteczne czyszczenie organizmu 2 razy w roku.

Oferujemy skuteczną i bezpieczną wersję Coral Club - Program 2 Colo-Vada Plus. Przebieg oczyszczania trwa tylko 14 dni. Kompleks ten usuwa toksyny, odpady, pasożyty, a organizm otrzymuje niezbędne witaminy, minerały i probiotyki.
Program 2 Colo-Vada Plus
W pierwszym etapie przygotuj ciało do oczyszczenia w ciągu 7 dni. Drugi etap trwa 4 dni. Zamiast jeść dzisiaj, wypij Colo-Vada Mix. Na trzecim etapie można jeść zupy warzywne, warzywa gotowane lub duszone.

Program 2 Colo-Vada Plus nie jest odpowiedni dla osób z cukrzycą, w pęcherzyku żółciowym i nerkach znajdują się kamienie. Oferujemy - Program Colo-Vada Light lub Healthy Gut lub Colo-Vada Green.

Program Colo-Vada Light
Healthy Gut
Colo-Vada Green

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W GDAŃSKU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Gdańsku skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach