Незалежний дистриб'ютор Coral Club
coralclub
Наталiя Савонiк

Сайт дистриб'ютора Coral Club

На сайті офіційного дистриб'ютора Coral Club ви знайдете продукти для здоров'я, очищення організму від шлаків і токсинів, омолодження, краси, зниження ваги, безпліддя та багато іншого.

Більше 20 років компанія Coral Club на міжнародному ринку Wellness виробляє натуральні продукти для здоров'я та краси, а також екологічні засоби для дому. Завдяки сучасним технологіям, роботі біохіміків та дієтологів біологічно активні речовини легко засвоюються та дбайливо відновлюють організм на клітинному рівні.

Після реєстрації ваш особистий консультант дасть рекомендації щодо прийому продуктів і допоможе підібрати програму оздоровлення. Підкаже як вибрати курс для відновлення органів дихання, травлення, серцево-судинної системи та розповість з чого розпочати загальне оздоровлення та профілактику.

Також консультант підкаже найближчі адреси офісів продажу та допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині на офіційному сайті компанії.

Дисконтна карта компанії дає можливість змінити якість життя та отримати постійну знижку 20% на всі продукти.

У сучасному світі вигідно бути активним та здоровим!

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ ЗДОРОВ'Я

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ ЗДОРОВ'ЯОрганізм постійно працює, приймаючи їжу, воду, вітаміни і мінерали. Через низьку якість продуктів харчування, консервантів і нітратів він відчуває постійний дискомфорт. У нас немає запчастин, але є можливість підтримувати здоров'я наших органів за допомогою даної концепції.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38(097)730-24-71