Незалежний консультант
coralclub
Алiна Антоненко
Аденоїди у дітей і як уникнути операції, аденоїди, аденоїди у дітей, видалення аденоїдів, аденоїди лікування, віддалені адено

Аденоїди у дітей і як уникнути операції

Головна сторінка / Статті / Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Діти зі слабким імунітетом схильні до різних вірусних захворювань. Причиною збільшення аденоїдів може бути або вірус Епштейна-Барр, цитомегаловірус, вітряна віспа та інші віруси.

Аденоїди - це запалена глоткова мигдалина, в якій відбувається війна імунітету з прониклим вірусом. Коли дитина захворює, організм для боротьби з вірусом піднімає температуру, яка тримається кілька днів. Якщо дитина заразилася вірусом Епштейн-Барр з'являється висока температура, мигдалини червоніють, збільшуються за вухами, на шиї лімфатичні вузли. Зазвичай даний вірус плутають з ангіною. Якщо ви почули нічне хропіння у дитини - це сигналізує про розростання аденоїдної тканини. Тобто в мигдалинах і аденоїдах йде війна імунітету з прониклим в організм вірусом.

Дитячий педіатр починає лікувати симптоми, не розібравшись у причині за допомогою, як ви здогадалися - антибіотиків, полівітамінів і жарознижуючих таблеток. Після цього дає напрямок до ЛОР лікаря, який виписує рецепт на гомеопатію, гормональні спреї. Вони несуть купу побічних ефектів. Якщо ці кошти не допомагають, а вони як ви здогадалися не допоможуть! Призначають операцію з видалення аденоїдів і мигдалин.

Збільшені аденоїди перекривають дихання, не дають дитині дихати носом. В результаті клітини головного мозку відчувають кисневе голодування. Малюк каже через ніс, дихає ротом, характер стає нестерпним, повільніше розвивається, швидко втомлюється.

Шановні батьки! Якщо вірус Епштейн-Барр потрапив в організм, він залишиться там жити надовго. Тому видаливши мигдалини і аденоїди проблема не піде, а навіть посилиться. Якщо дитина захворіє знову, то потужний удар вірусів, бактерій і грибів доведеться вже на лімфатичну систему і насамперед на печінку, кишечник і селезінку.

Тепер давайте розберемося, чому імунітет слабшає і не може захистити організм дитини. Відповім словами дієтологів і гастроентерологів. Вся справа, друзі мої в харчуванні!

Чим ви годуєте своїх дітей? Дитячими йогуртами, напхані барвниками і консервантами, пакетованими соками, Актимель і іншою рекламною смакотою. Все це порушує мікрофлору кишечника. Імунітет безпосередньо залежить від стану кишечника!

Отже, перше, що потрібно зробити - виключити консерванти, ковбаси, сосиски, молоко тетрапак, пакетовані соки, цукерки, магазинні йогурти. Замінюємо цукор на мед, курагу, чорнослив. Купуємо по можливості сільське молоко і самі готуємо сир і йогурт.

Виключити в гострий період: м'ясо, рибу і яйця. Котлетки готуємо вегетаріанські. Готуємо свіжовичавлені соки з моркви, яблук, гарбуза, розбавляючи водою.

Відразу обмовлюся, що процес відновлення не швидкий, можливо буде потрібно від 6-10 місяців!

Протягом місяця пити такі продукти:


arrow
Кора мурашиного дерева з селеном пити по 1 капсулі 2 рази на день натщесерце, запиваючи водою з Coral-Mine.
arrow
Листя чорного горіха по 1 таблетці 2 рази на день до їди.
arrow
Папая по 1 таблетці після кожного прийому їжі розжувати.
arrow
Сільвер Макс по 1 чайній ложці 2 рази в день до їжі за 30 хвилин.

Якщо вага дитини більше 30 кг дозу таблеток збільшити в 2 рази!

Другий місяць приймати:


arrow
Бі-Курунгу або Супер Флору по 1 капсулі 2 рази на день до їжі за 30 хвилин.
arrow
Колострум Плюс по 1 капсулі 2 рази на день також до їжі.
arrow
Хлореллу або Спіруліну пити після їжі по 2 таблетки 3 рази на день.

Між їжею давати вітаміни Яммі Витс по 1 таблетці і Омега 3 апельсини також по 1 капсулі в день.

Обов'язково! Промивайте ніс дитині перед сном!

Для цього готуємо наступний розчин: 1/2 чайної ложки харчової соди висипаємо в півсклянки окропу, щоб шкварчало. Потім, долити холодної кип'яченої води, щоб температура рідини стала 36 градусів + додати 10 мл настоянки прополісу. Набираєте даний розчин в гумову грушу (спринцівку) і над ванною, нахиливши голову дитини набік (при цьому рот відкритий) в верхню ніздрю заливаєте розчин з спринцівки. Необхідно, щоб рідина витікала з іншої ніздрі. Після цього, попросіть дитину висморкнутися, якщо вона вміє. Те ж саме робите і з іншою ніздрею.

Дану процедуру повторювати через день!

Є й інший рецепт розчину для промивання носа:


Розведіть 1 капсулу Н-500 в половині склянці теплої води і промивайте ніс дитині, так само як і в першому варіанті.

Бажаю здоров'я вашим діткам!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
21.12.2018

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Алiна Антоненко
Незалежний консультант У КИЄВІ
АЛIНА АНТОНЕНКО
+48 733 483 912

Дивіться також