Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Par Coral Club

Par Coral Club

Sākumlapa / Par Coral Club
Vīzija
Mūsu veselība ir atkarīga ne tikai no mūsu organisma, bet arī no visa, kas mums ir apkārt, jo viss ir savstarpēji saistīts.

Katru dienu simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē uztur veselību, skaistumu, tīrību mājās izmantojot novatoriskus Coral Club produktus.

Jo nodoms ir mainīt savu dzīvi un vidi uz labo pusi.

  • Uzņēmums paver jaunas biznesa attīstības iespējas ikvienam neatkarīgi no tautības, krāsas, ticības apliecības, vecuma vai pieredzes.
  • Katra diena motivē cilvēkus veikt praktiskus pasākumus, lai uzlabotu viņu un viņu tuvinieku dzīves kvalitāti.
  • Uzņēmums atbalsta klientus, lai vairotu labsajūtu un būtu pārliecinātāki, pašpietiekami.
  • Uzņēmums iedvesmo cilvēkus mainīt pasauli uz labo pusi, rūpējoties par vidi un harmoniju.

PĀRMAIŅAS SĀKAS AR SEVI
Coral Club globālais partneru tīkls, kura biedri katru dienu izvēlas mūsu produktus, piepilda visu pasauli ar pārliecību, ka kopā mēs mainīsim šo pasauli uz labo pusi. Tajā pašā laikā katrs no partneriem saprot, ka šīs izmaiņas ir iespējamas tikai tad, ja tās sākas tieši as sevi pašu. Sākot ar savu izvēli un sperot soli pa solim veselības, skaistuma jomā un izvēloties videi saudzīgus mājas uzkopšanas līdzekļus, mēs sniedzam ieguldījumu labākas nākotnes veidošanā.


Coral Club produktu ražošana
Produktu ražotājvalstis ir ASV, Kanāda, Vācija, Francija, Japāna, Koreja un Krievija. Coral Club produktu ražošana notiek divos veidos: savās ražotnēs un uz līguma pamata ar sadarbības partneri.

Tiek ieguldītas lielas investīcijas savās Coral Club ražotbēs, kas ļauj uzņēmumam nodrošināt izplatītāju uzticību ne tikai produktu kvalitātei, bet arī vienlīdz svarīgi, ievērojot savlaicīgu loģistiku un piegādi.

Coral Club sadarbības partneri uz līguma pamata veic uzņēmumi, kuri ieņem pirmās pozīcijas veselīga dzīvesveida produktu, kosmētikas rūpniecības un mājas preču ražotāju reitingos.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī