Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Gremošana / Aloemannan
Gremošana: Aloemannan (Coral Club)

Aloemannan (60 kapsulas)

Produkta darbība ir pārtraukta
Līdzekļi kuņģa-zarnu trakta gremošanas un darbības uzlabošanai. Tam ir vispārējs stiprinošs, pretiekaisuma un dziedinošs efekts. Lasīt vairāk...


Aloemannan (60 kapsulas)

Sastāvs


arrow
Aloemannan 150 mg
arrow
Kalcijs (karbonāts, kazeināts) 158 mg
arrow
Lecitīns 50 mg
arrow
Linu sēklas 50 mg
arrow
Palīgkomponentes

Daba ir devusi cilvēkam daudz brīnišķīgu augu, no kuriem viens ir alveja. Pateicoties tās pārsteidzošai efektivitātei, alveja ir plaši izmantota daudzus gadsimtus. Tautas medicīnā alu jau sen lieto, lai uzlabotu gremošanu, lai aizsargātu un atjaunotu gļotādas dažādos iekaisuma procesos no seniem laikiem līdz mūsdienām.

"Aloemannan" ir lielisks līdzeklis kuņģa-zarnu trakta gremošanas un funkcionēšanas uzlabošanai, tam ir vispārējs stiprinošs, pretiekaisuma un dziedinošs efekts. Sakarā ar visu sastāvdaļu (alvejas, linšķiedru, lecitīna un kalcija) ciešo saikni, organisms viegli absorbē produktu, normalizē gremošanas darbību, aizsargā kuņģa-zarnu trakta gļotādu un paātrina bojāto audu reģenerācijas procesus.

Aktīvo komponentu darbība


Alojai ir unikāla spēja izraisīt sadzīšanas mehānismus neatkarīgi no tā, vai tā cieš no čūlas, apdegumiem, pūtītēm vai jebkāda cita veida šūnu bojājumiem. Zinātnieki uzskata, ka efektīvs augs padara sinerģiju - vienotu harmonisku visu alvejas sastāvdaļu iedarbību.

Šobrīd no alvejas iegūtas 75 derīgās vielas


No tiem svarīgākie ir:
arrow
saponīniem piemīt pretiekaisuma īpašības, aktīvi bloķē hinīnus, izraisot iekaisuma reakcijas kuņģa-zarnu traktā;
arrow
Alvejas antrahinoniem piemīt unikāls un vieglais caurejas efekts, jo tie netraucē gremošanu tievās zarnās un barības vielu uzsūkšanos, veicina toksisku vielu izvadīšanu no organisma;
arrow
aminoskābes: 20 no 22 un 7 no 8 neaizvietojamām aminoskābēm - audu atjaunošanai nepieciešamo olbaltumvielu avoti;
arrow
monosaharīdi un polisaharīdi palīdz ķermenim tikt galā ar iekaisuma procesiem, ko izraisa kuņģa un zarnu trakta slimības, stimulē aizsardzības sistēmas funkcijas, veicina gļotādu ietekmēto zonu sadzīšanu, uzlabo gremošanas un aknu funkciju.

Flaxseed satur līdz 40% taukainas eļļas, 24% olbaltumvielu, 6-8% gļotu, glicerīdus, ogļhidrātus, organiskās skābes, fermentus, A vitamīnu. Sēklu gļotām ir aplauztas un mīkstinošas īpašības, mazina dažādu perorāli lietoto vielu kairinošo iedarbību. Turklāt flaxseed saturošie fitoestrogēni pozitīvi ietekmē organisma hormonālo stāvokli, novēršot daudzu nopietnu slimību attīstību.

Lecitīns aktīvi iesaistās lipīdu metabolismā, novērš aknu tauku deģenerāciju.

Lietojums


Produkts "Aloemannan" sniegs nozīmīgu palīdzību un novērsīs tādu slimību attīstību vai saasinājumu kā:
arrow
gastrīts, kolīts;
arrow
kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
arrow
Krona slimība;
arrow
aknu darbības traucējumi.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs