Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Akne vulgaris un psoriāze, akne vulgaris, psoriāze, aknes cēloņi, kuri veicina aknes veidošanos

Akne vulgaris un psoriāze

Sākumlapa / Raksti / Akne vulgaris un psoriāze
Kopš pusaudža vecuma man ir bijusi Acne vulgaris un nelīdzēja ntās vizītes pie dažādiem dermatologiem, nedz dažādu speciāli jauktu (smirdīgi pēc vircas) losjonu un krēmu. Un tā es pamatā visu dzīvi dzīvoju ar akni un vēlāk arī psoriāzi uz sejas.

KUR BIJA PROBLĒMA?


Problēma tanī, ka pamatā tika likts fokuss uz krēmiem un ādu … pieeja tikai no ārpuses, bet pamatā viss sākās ar iekšīeni.
Beidzot esmu sevi apzināti, pacietīgi soli pa solītim sperot, sakārtojusi savu ādu. Beidzot es varu skatīties cilvēkiem acīs un nejusties tā, ka tiek skaitītas esošās pumpas man uz sejaas un esmu atguvusi pašapziņu.

AKNE VAR BŪT GAN PUSAUDZIM, GAN PIEAUGUŠAM. KĀDĒĻ TĀ?


Pusaudzim līdz ar pubertātes iestāšanos organismā notiek hormonālās izmaiņas un tas var izraisīt pastiprinātu sebuma veidošanos. Pamatā androgēnie hormoni ir vainojami, kas izraisa pastiprinātu ādas taukošanos.
Uz ādas esošie tauki, kuri pastiprināti ir izdalījušies, sajaucās ar atmirušajām ādas šūnām un attiecīgi nosprosto poras. Šajā aizsprostojumā sāk vairoties baktērijas - izpaužoties aknes/ izsitumu veidā.

AKNES CĒLOŅI, KURI VEICINA AKNES VEIDOŠANOS


arrow
Hormonu darbība jeb disbalans, kā rezultātā notiek sebuma pārprodukcija,
arrow
Sievietēm - hormonālais cikls/ nereti arī hormonālu preperātu lietošana,
arrow
Neveselīgs uzturs.
arrow
Atmirušo šūnu un tauku kombinācija, kas nosprosto poras.
arrow
Baktēriju vairošanās.
arrow
Paaugstināts - ilgstošs stress, kurš izpaužas stresa hormonu veidā. Radot spriedzi organismam un jaucot iekšēji noteikto kārtību, kā organismam būtu jādarbojas.Traucēta ādas mikrobioma jeb ādas normāla mikroflora. kur funkcija ir pielāgoties cilvēka dzīves apstākļiem un ir atkarīga no klimata un veselības stāvokļa. mikrobioma piedalās ādas imūnajos procesos, regulējot tās imunitāti.
arrow
Iespējams pārmantota - dns loma, aknes veidošanās cēlonis.

KO DARĪT, KĀ RISINĀT?


Šeit ir nepieciešama kompleksa pieeja un katram rekomendācijas tiek pielāgotas individuāli, tomēr lielos vilcienos:
1. Ēdienkartes caurskatīšana un sakārtošana, kur nav pārlieku daudz ogļhidrātu it īpaši ātrie cukuri.
2. Stresa faktoru mazināšana (fiziskās aktivitātes, vides maiņa utml).
3. Kvalitatīva ūdens dzeršana pietiekamā apmērā (30-40 ml/uz ķermeņa svara kg). Silti iesaku sākt ar Coral Mine.
4. Coral Club fitoprodukti un minerālvielas katru dienu, ieskaitot, labās taukskābes, fermentus. Labs sākums ir Veselais starts vai Coral Detox, pēc tam seko organisma attīrošas programmas, kuras sevī ietver gan Cats Claw, Skudru koka mizu (pau D’arco), gan soli pa solim dodamies, lai attīrītu limfu.
5. Maksimāli dabīgas kosmētikas izvēle, lai palīdzētu ādai atkopties un dziedēties. Te lieliski noder tējas koka ēteriskā eļļa no Coral Club, Silver Gel, Silver Max un emu tauki (emu oil).

Vidēji rezultāti ir redzami 4-8 mēnešu laikā. Katram tas ir individuāli. Attēli no personīgā arhīva.

Akne vulgaris un psoriāze


Esmu atradusi risinājumu gan sev un nu jau esmu attaisnojusi arī citu cerības (domāju, ka attēli runā par sevi). Ja arī Tu vēlies rast risinājumu, sazinies ar mani vai reģistrējies!

Baiba Ile Jokste
Autore: BAIBA ILE JOKSTE
17.08.2020

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Latvijā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs