Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Kā helminti izraisa klepu, parazītu ķermeņa attīrīšana

Kā helminti izraisa klepu

Sākumlapa / Raksti / Kā helminti izraisa klepu
Spīdzināts klepus, un dārgas zāles, kas iepriekš palīdzēja, neglābj? Tas rodas pēkšņi un pēkšņi, rada ļoti nepatīkamas sajūtas. Cilvēks ir nobijies, un ārsts, it kā ņirgājoties, sūta tārpu, lai pārbaudītu olas!

Vai tas tiešām var būt - klepus parazītu dēļ?

Kā atšķirt klepu helmintu dēļ, un vai ir iespējams to uztvert nopietni? Ir daudz jautājumu, izskatīsim visu kārtībā.

Es gribu tevi izjaukt - helminti iekļūst pat smadzenēs, tāpēc izturas pret nepieciešamo ārstēšanu atbildīgi, ar lielu pacietību!

Tārpi, kas atrodas kuņģa-zarnu traktā, vienkārši runājot, paaugstinās skābekļa dēļ plaušās un labi iesakņojas bronhos, bojājot orgānu un asinsvadu struktūru.

Sākotnējā posmā bērniem un pieaugušajiem rodas elpas trūkums, bāla seja, apļi zem acīm, slikta dūša un vemšana, sauss klepus, sāpes vēderā un krūtīs, galvassāpes. Pēc kāda laika var parādīties krēpas ar asinīm. Visi simptomi ir līdzīgi kā bronhīts, pneimonija, pleirīts un pat tuberkuloze.

Pieaugušie slimību var panest daudz grūtāk!

Ir zināmi 4 helmintu veidi, kas izraisa klepu: giardijas, apaļtārpi, toksokara un plaušu pūces. Šādā apkārtnē tiek nodrošināta intoksikācija un ķermeņa vājināšanās. Bet ko darīt? Uz jautājumu ir tikai viena atbilde - tīrīšana!

Pirmkārt, ir jānoskaidro un jāidentificē tas, kurš rada nepatikšanas. Uzzinājuši helmintu veidu, mēs sākam visaptveroši attīrīties, palīdzot ķermenim atbrīvoties no toksīniem un indēm, ko tārpi tik dāsni apgādā.

Svarīgs profilakses punkts ir pareiza un stingra diēta. No uztura jāizslēdz saldie, gāzētie dzērieni, produkti no augstākās kvalitātes miltiem, produkti, kas satur raugu, cepti gaļas produkti, piens, apstrādāti pārtikas produkti un upju zivis.

Pirmās 3 nedēļas ir nepieciešams attīrīt toksīnu un indu ķermeni, izmantojot Coral Detox kompleksu, kurā ietilpst: Assimilator, H-500, Coral Lecithin, Coral-Mine. Augšējo elpošanas ceļu dezinfekcijai ieteicams lietot Silver-Max aerosola veidā.

Nākamās 3 nedēļas lietojiet šķiedrvielu saturošus pārtikas produktus. Atkarībā no tārpu veida dzeriet ParaFight, Coral Black Walnut, Garlic Extract, Coral-Mine, Silver-Max.

Pēdējais posms ietver zarnu mikrofloras uzlabošanu - labvēlīgo baktēriju kolonizāciju.

Zarnas - galvenā helmintu uzkrāšanās vieta. Resnās zarnas tīrīšanai 14 dienu laikā mēs piedāvājam programmu Colo-Vada 2 Plus ar nosacītu badošanos.

Jūsu veselība ir atkarīga no ķermeņa tīrības un pareizas imūnsistēmas darbības.

Es novēlu jums labu veselību un tīras zarnas!

Nonna Gladkikh
Autore: NONNA GLADKIKH
11.02.2019

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Latvijā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī