Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Skaistums / Ķermenim / Bath Salts with Microhydrin
Ķermenim: Bath Salts with Microhydrin (Coral Club)

Bath Salts with Microhydrin (624 g)

Produkta darbība ir pārtraukta
Jūras sāls vannām ir atjaunojoša un stimulējoša iedarbība uz ādu, bagātinot to ar mikro- un makroelementiem. Lasīt vairāk...


Bath Salts with Microhydrin (624 g)
Vannas sāls nodrošina svaigumu ūdenim un padara to mīkstu. Minerālūdens sāļu un mikrohidrīna ārstnieciskās īpašības veicina ādas atjaunošanos. Lietojot sāli, tiek atvērtas poras, kas atvieglo barības vielu transportēšanu uz dziļajiem ādas slāņiem un paātrina toksīnu un izdedžu izvadīšanu. Jūras sāls vannas ir atjaunojoša un stimulējoša iedarbība uz ādu, bagātina to ar mikro un makro elementiem, pateicoties kuriem tiek saglabāts nepieciešamais ādas šūnu līdzsvars, palielinās elastība un elastība. Sāls ir antiseptiska un anti-stresa iedarbība, novērš celulīta veidošanos, stimulējot asinsriti un limfas plūsmu.

Citrus un lavandas ēteriskās eļļas dod sāli smalks, izsmalcināts aromāts, labvēlīgi ietekmē garīgo veselību un emocionālo noskaņojumu, kā arī veicina muskuļu relaksāciju. Viņiem ir antiseptiska un pretiekaisuma iedarbība, stimulē ādas šūnu atjaunošanos.

Mikrohidrīns nodrošina drošu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem un novērš priekšlaicīgu novecošanos, piesātina ādas šūnas ar skābekli, uzlabo to barošanu un elpošanu un mazina muskuļu spriedzi.

Sastāvs


Nātrija seskvikarbonāts, magnija sulfāts, nātrija hlorīds, nātrija bikarbonāts, ēteriskās eļļas no greipfrūta, mandarīna, mikrohidrīna, lavandas ēteriskās eļļas, ciklometikona, C vitamīna.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti