Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / C7 Dziļo grumbu serums
C7 Dziļo grumbu serums (Coral Club)

C7 Dziļo grumbu serums (30 ml)

Produkta darbība ir pārtraukta
Kompleksa ādas kopšana naktī, uzsākot šūnu uztura un atjaunošanas procesus, mitrina un rada atjaunojoša celšanas efektu. Lasīt vairāk...


C7 Dziļo grumbu serums (30 ml)
SASTĀVDAĻAS
Alvejas ekstrakts, argirelīns (acetilhipapeptīds-8), glicerīns, sorbīts, hialuronskābe, alantoīns, ekstrakti: echinacea, gurķi, zaļā tēja, vīnogu sēklas, uzacis, komēdija, pantenols, zīda aminoskābes, eļļas: apelsīns, greipfrūts , A vitamīns, hidrolizēti kviešu proteīni, E vitamīns, C vitamīns, palīgkomponenti.

Dziļi grumbu serums ir efektīvs līdzeklis, kas lieliski aktivizē reģeneratīvos procesus ādas šūnās naktī.

Serums satur revolucionāru argirelīna komponentu. Šis unikālais peptīds ir īpaši izstrādāts, lai samazinātu sejas grumbas un ādas novecošanos. Argireline vājina sejas muskuļu kontrakciju, nomācot katecholamīna hormonu darbību, kas izraisa muskuļu kontrakcijas un grumbu parādīšanos, novērš jaunu vecuma grumbu parādīšanos, kā arī stiprina cīņas mīmiskās grumbas pieres un ap acīm.

Zīda aminoskābes ir lielisks mitrinātājs. Dziļi iekļūstot šūnās, tie aizpilda visus ādas bojājumus un pārkāpumus, atgriežot to līdzenai un veselīgai sejai, iesaistās proteīnu sintēzes procesā, uzlabo vielmaiņas procesus ādas šūnās.

Alantoīnam piemīt mīkstinoša un mitrinoša iedarbība, novērš desquamation, stimulē epidermas šūnu atjaunošanos, uzlabo citu bioaktīvo vielu iedarbību un piemīt baktericīdu īpašības. Veicina leikocītu, kas ir atbildīgi par ādas imunitāti, mobilitāti

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs