Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Aktīvā ilgmūžība / Coral Chlorella
HIT
Gremošana: Chlorella Tablets (Coral Club)

Coral Chlorella (180 tabletes)

Dabīgs produkts, kura pamatā ir vienšūnu aļģe hlorella, kas satur unikālu bioloģiski aktīvu vielu sastāvu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Chlorella (180 tabletes), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Chlorella (180 tabletes)

SASTĀVS


Hlorella (Chlorella Pyrenoidosa) - 500 mg

Hlorella ir mikropļūdeņraža bāzes produkts. Hlorella, kurai ir unikālas bioloģiskās īpašības, piemīt antioksidanta un detoksikācijas īpašības, spēja optimizēt imūnsistēmas darbību un gremošanas procesu.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Vienvērtīgie aļģes ar uzturvērtību nav zemākas par gaļu un labību. Ja kvieši satur 12% olbaltumvielu, tad tā hlorēla ir vairāk nekā 50%! Šī citoplazma ir izgatavota no olbaltumvielām. Bioķīmiķi uzskata, ka šis ir ļoti labs olbaltumvielu avots šiem cilvēkiem. Turklāt hlorella satur beta karotīnu, vitamīnus B9, B12, C, E, aminoskābes un minerālvielas, kas nepieciešami labas uztura nodrošināšanai.

Amerikāņu zinātnieku pētījumi atklāja būtiskas hlorellas detoksikācijas spējas. Šie rezultāti noved pie chlorella klātbūtnes organismā. Šis nepārspēts efekts ir saistīts ar toksīna augšanas efektu.

Hlorēllam ir liels hlorofila daudzums. Ir konstatēts, ka mikropļūdeņos ir 5 - 10 reizes lielāks hlorofils nekā spirulīna vai lucerna. Hlorofils ir ļoti efektīvs cīņā pret anēmiju: tas piesātina asinis ar skābekli un tiek pārveidots par hemoglobīnu.

Hlorelai ir labvēlīga ietekme uz gremošanas procesu, normalizējot gremošanas sulas izdalīšanos, un tā ir pārtikas resurss draudzīgai mikroflorai, kas stimulē tā augšanu. Šķiedrains materiāls, kas veido aļģu šūnu sienas, uzlabo zarnu funkciju, mazina gremošanas traucējumus un dziedinošo efektu. Nukleīnskābju, olbaltumvielu, peptīdu komplekss, kas ir daļa no materiāla, ir atbildīgs par audu antimutācijas procesu un to atjaunošanu.

Hlorella arī palīdz stimulēt organisma aizsardzību, sekretējot interferona pretvīrusu proteīnu, kam piemīt īpašas īpašības pret citamagolovīrusu un Epstein-Barr vīrusiem. Pateicoties šīm īpašībām, tā saskaras ar daudzām infekcijas slimībām.

LIETOJUMS


"Hlorella" ir noderīga:
arrow
Cilvēki ar sliktu veselību, veci cilvēki, lielo rūpniecisko pilsētu iedzīvotāji, kuri strādā bīstamās nozarēs.
arrow
Smēķētāji, nepiemērots alkohols.
arrow
Anēmijas profilaksei.
arrow
Ar disbiozi un kuņģa un zarnu trakta slimībām.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti