Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Ķermeņa aizsardzība

Ķermeņa aizsardzība

Sākumlapa / Veselības koncepcija / Ķermeņa aizsardzība
Veselības koncepcijas pēdējais solis ir stiprināt organisma aizsargspējas, atbalstīt imunitāti un aizsargāt šūnas no agresīviem faktoriem. Aizsardzība galvenokārt attiecas uz imunitāti – tai īpaši nepieciešams atbalsts.

Koraļļu klubs ir radījis komplektu imunitātes uzturēšanai, šūnu reģenerācijas procesu paātrināšanai un pretoties negatīvajām ietekmēm.

I-Pack

Programma I-Pack kalpo imūnsistēmas stiprināšanai, palīdz stiprināt organisma aizsargspējas, palielina izturību pret negatīviem vides faktoriem, palīdz paātrināt reģenerācijas procesus.
Komplektā ietilpst 5 produkti:
arrow
Liposomālais C vitamīns – ir spēcīgs antioksidants un aizsargā organismu no apkārtējās vides negatīvās ietekmes. Veicina imūno šūnu (fagocītu, T- un B-limfocītu) kvalitatīvu darbu. Normalizē sirds un asinsvadu sistēmas darbību, novērš infekcijas slimību attīstību, uztur veselas smaganas, zobus un ādu.
arrow
D-Spray 2000 - uzlabo imunitāti un novērš daudzu slimību rašanos. Aizsargā pret vīrusu un infekcijas slimībām, samazina lūzumu risku, veicina svara zudumu. Palīdz kalcija, magnija un fosfora uzsūkšanā. Uzlabo dzirdi, atmiņu, redzi. Veicina veselīgu reproduktīvās sistēmas darbību gan vīriešiem, gan sievietēm. Novērš diabēta un aptaukošanās attīstību.
arrow
Pau D`Arco with Selenium ir pretsēnīšu un pretvīrusu līdzeklis. To lieto akūtām elpceļu infekcijām, akūtām elpceļu vīrusu infekcijām, herpes un uroģenitālās sistēmas infekcijas slimībām. Stiprina un uztur imunitāti.
arrow
Shark Liver Oil ir vērtīgu dabisko vielu - skvalēna un alkilglicerīdu avots. Skvalēnam piemīt antioksidanta un antihipoksējoša iedarbība, tas paātrina ādas un gļotādu bojājumu dzīšanu. Alkilglicerīdi palielina ķermeņa izturību pret dažādām slimībām, paātrinot imūno šūnu veidošanos, kas ir atbildīgas par dažādu patogēnu iznīcināšanu.
arrow
Coral-Mine ir minerālu kompozīcija, kas spēj mainīt ūdens fizikālās un ķīmiskās īpašības, skābju-bāzes līdzsvaru (pH) sārmināšanas virzienā. Coral-Mine minerālu jonizētā forma padara ūdeni labvēlīgu un bioloģiski pieejamu ķermenim.
I-Pack

Profilakse

Uzturot imunitāti labā stāvoklī, atbrīvosities no biežām akūtām elpceļu infekcijām, hroniskām slimībām, herpes, pustuloziem ādas bojājumiem, locītavu un muskuļu sāpēm, ļaundabīgiem audzējiem, hroniska noguruma sindroma un daudzām dažādām slimībām.

Programma I-Pack ir svarīga arī gripas un SARS profilaksei epidēmijas sezonā, kā arī pie pirmajiem infekcijas simptomiem.

Ieteikumi

Uzturiet hidratāciju (vismaz 1,5 litrus ūdens dienā), kamēr lietojat Immunity Pack. Izvēlieties pārtiku, kas bagāta ar vitamīniem, minerālvielām un probiotikām.

Ēdiet vairāk olbaltumvielu pārtikas, jo īpaši Daily Delicious Beauty Shakes sūkalu proteīnu. Katru dienu iekļaujiet savā uzturā svaigus dārzeņus un augļus. Ierobežojiet pārāk sāļu un saldu ēdienu un stipras tējas uzņemšanu. Atteikties no alkoholiskajiem dzērieniem.

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Latvijā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs