Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Gremošana / Coral Artichoke
Gremošana: Artišoks / Coral Artichoke (Coral Club)

Coral Artichoke (90 kapsulas)

Produktam ir dziedinošs efekts uz aknām un žults ceļu, uzlabojot gremošanas sistēmas darbību un vispārējo veselību. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Artichoke (90 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Artichoke (90 kapsulas)
"Coral Artichoke" ir pirmais aknu draugs! Gepatoprotektory vislabāk augu produktā - (artišoks dadzis) + pienene, betaīns ir dziedinošs efekts uz aknu un žults veidos, kas nodrošina aizsardzību toksīnu izvadīšanai no organisma, uzlabo gremošanu un vispārējo veselību.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Artišoks ir vērtīgs uztura produkts ar garšīgu un riekstu aromātu. Bez šaubām šīs dārzeņu priekšrocības ir izteikts hepatoprotektīvs efekts. Artišoku - kofeiķskābju, cinarīna, flavonoīdu aktīvās vielas - ir tīrīšanas un choleretic īpašības. Tie samazina holīnesterāzi, samazina aknu tauku un lipīdu līmeni, kā arī dziedinošo efektu. Turklāt artišoks paātrina liekā šķidruma un slāpekli saturošu savienojumu izņemšanu. Ķermeņa nodrošināšana ar uzturvielām, proteīniem, vitamīniem A, C, B1, B2, karotīnu, minerālvielām, artišoks normalizē vielmaiņas procesus un gremošanu.

Piena rīsus (piena dadzis) veiksmīgi izmanto dažādiem aknu darbības traucējumiem. Piena rupjveida ekstraktu ieteicis Krievu Medicīnas zinātņu akadēmijas uztura institūts kā profilakses līdzeklis reģionam ar bojātu ekoloģiju. Šajā ārstnieciskajā augu sastāvā ir reta bioloģiski aktīvā viela silimarīns, kā arī aptuveni 200 vērtīgākas sastāvdaļas. Iekārta uzlabo veidošanos un sekrēciju žults, kuņģa-zarnu trakta sekrēcijas un motors funkcija uzlabo aizsargājošās īpašības aknu infekcijām un saindēšanās (ieskaitot hloru, radiāciju, narkotiku, alkohola, pat bīstamā sēnītes - gaiši Toadstool un mušmire).

Dendelions ir ļoti populārs starp Eiropas iedzīvotājiem. Kūpinātas vielas stimulē ēstgribu un uzlabo gremošanu, tām ir choleretic, diurētiķi un caurejas līdzekļi. Cūku ekstrakts ir viens no visvērtīgākajiem tonizējošiem līdzekļiem.

Betaīns ir augu izcelsmes lipotropiska viela. Tas normalizē lipīdu metabolismu aknās, holesterīna līmeni asinīs, vielmaiņas procesos, veicina enerģijas ražošanu. Šai vielai ir arī žulti veidojoša un choleretic iedarbība, uzlabo gremošanas sistēmas darbību.

PIETEIKUMS


"Coral Artichoke" labvēlīgi ietekmē aknas:
arrow
dažādiem traucējumiem: hepatīts, aknu distrofija, tauku hepatīts;
arrow
ar hronisku intoksikāciju;
arrow
gremošanas un vielmaiņas procesa pārkāpumu gadījumā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs