Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Locītavas un kauli / Coral Boswellia
Locītavas un kauli: Bosvelija / Coral Boswellia (Coral Club)

Coral Boswellia (90 kapsulas)

Dabīgais līdzeklis, kas balstīts uz Boswellia koksnes sveķu ekstraktu, efektīvs muskuļu un skeleta sistēmas iekaisuma procesos. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Boswellia (90 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Boswellia (90 kapsulas)
Nodrošina visaptverošu atbalstu skeleta-muskuļu sistēmai. Produkta pamatā ir tāda paša nosaukuma auga ekstrakts, kas, pateicoties bosvelīnskābes saturam, vispirms samazina iekaisumu, palīdz uzlabot asinsriti muskuļu audos un nostiprina skrimšļa struktūru.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


Salai guggals, Shallaki vai Indijas vīraks - uz austrumiem sauc par Burcer ģimenes zemajiem kokiem, kas aug Indijas kalnu apgabalos. Starp visām šīs augu sugām Boswellia ir visvērtīgākais tropiskais vai Boswellia serrata, ko sauc par eiropiešu indiešu vīraks (indiešu vīraks). Boswellia raksturīga iezīme ir aromātisko sveķu klātbūtne, kas satur leģendārās bosvelīnskābes. Nav nejaušība, ka indieši sauc Boswellia par "cīnītāju ar iekaisumu".

Starp visām uzturvielām, un tas ir ēteriskās eļļas (camphene, pinene) un smaganas un palmitīnskābe, visvērtīgākās ir bosvellskābes, pateicoties to pretiekaisuma īpašībām.

Pētījuma gaitā Indijas zinātnieki atklāja, ka Boswellia lietošana ir bijusi efektīva, samazinot pietūkumu un sāpes pacientiem ar reimatoīdo artrītu. Tās darbības mehānisms ir līdzīgs nonsteroidālo pretiekaisuma līdzekļu iedarbības mehānismam, taču tam nav raksturīgu blakusiedarbību. Bosvelīnskābes iedarbības princips uz muskuļu un skeleta sistēmu ir šāds. Šīs skābes efektīvi bloķē leikotrienu, hormonu līdzīgo vielu sintēzi, kas ir viens no galvenajiem iekaisuma faktoriem mugurkaula smadzenēs, skrimšļos, saitēs, saistaudos, periartikulārajā šķidrumā. Tās arī novērš balto asins šūnu - leikocītu iekļūšanu skrimšļos un locītavu šķidrumos -, tādējādi ne tikai veicinot iekaisuma reakcijas pavājināšanos, bet arī tieši samazinot locītavu skrimšļa bojājuma pakāpi.

Boswellia tiek novērtēts arī tāpēc, ka tā stiprina skrimšļa un kaulu audu struktūru. Bosvelīnskābes novērš īpašu enzīmu veidošanos, kas iznīcina skrimšļus, samazina skrimšļu strukturālo komponentu, tādu kā hidroksiprolīns, heksosamīni un urīnskābi, urīnskābes izdalījumu, palēnina skrimšļa iznīcināšanu un, gluži pretēji, paātrina reģeneratīvo procesu. Šī augu darbība ir tieši saistīta ar locītavu sāpju un pietūkuma samazināšanos.

Starp citu ietekmi uz veselību, bosvelīnskābes arī uzlabo asinsriti iekaisušos artēriju audos, palīdz stiprināt un atjaunot bojātos asinsvadus un atvieglot asins un barības elementu piekļuvi bojājumiem.

LIETOJUMS


arrow
Palīdz samazināt iekaisumu locītavās, muskuļos un skrimšļos.
arrow
Novērš deģeneratīvo procesu attīstību muskulatūras un skeleta audos.
arrow
Uzlabo muskuļu asins plūsmu.
arrow
Notīriet nepatīkamo pēkšņu asu sāpju un stīvumu sajūtu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs