Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Atmiņa un uzmanība / Coral Carnitine
Enerģija un darbaspējas: Karnitīns / Coral Carnitine (Coral Club)

Coral Carnitine (180 kapsulas)

Produktam Coral Carnitine ir ieteicams saglabāt stabilu enerģijas līmeni un labāku ķermeņa pretestību. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Carnitine (180 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Carnitine (180 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Acetyl L-karnitīns - 400 mg.
arrow
Papildu komponenti.

"Coral Karnitine" ir efektīvs enerģijas biostimulators, kas palielina tauku sadalīšanās ātrumu. Līdz ar to karnitīna lietošana novērš nervu izsīkumu, problēmas ar miokardi, uzlabo fizisko izturību un garīgo darbību.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Tulkots no latīņu valodas vārda "karnitīns" nozīmē gaļu, iespējams, tāpēc, ka šī viela pagājušā gadsimta sākumā tika izolēta no mājdzīvnieku gaļas. Turpmākie pētījumi atklāja, ka karnitīns ir ļoti tuvu B vitamīnu struktūrai, lai gan tas nav vitamīns. Var tikt sintezēts organismā aknās un nierēs, galvenokārt atrodams muskuļos un aknās.

Karnitīna darbība pamatojas uz to, ka tā uzlabo tauku sadalījumu, novirzot tos uz mūsu šūnu "enerģijas stacijām" - mitohondrijām. Tieši tajos tauki tiek oksidēti un izdalās enerģija. Jo lielāks ir taukskābju daudzums karnitīnā, lai iegūtu enerģijas daudzumu mitohondrijās, jo mazāks tauku daudzums, ko var noglabāt.
Tas ir arī lielisks līdzeklis, lai novērstu tauku (aterosklerozes) plāksnes veidošanos asinsvados. Pateicoties karnitīnam, miokardu ne tikai atbrīvo no tauku nogulsnēm, bet arī saņem divreiz vairāk enerģijas.

Vēl viens ļoti nozīmīgs karnitīna efekts ir tas, ka tas spēj samazināt brīvo radikāļu veidošanos organismā, galvenajos priekšlaicīgas šūnu novecošanas vainīgos. Un turklāt tas aktivizē ķermeņa paša antioksidantu sistēmu.

Karnitīns arī paātrina ogļhidrātu sadalījumu uz pienskābi un veicina pēdējo muskuļu audu ātru uzsūkšanos. Tas nodrošina muskuļu enerģiju hipoksijas laikā, palielina audu izturību pret toksisko sadalīšanās produktu iedarbību. Sakarā ar šo efektu, tas ātri atjauno veiktspēju pēc ilgstošas ​​fiziskās slodzes.

Pateicoties daudzfunkcionālajai iedarbībai uz veselību, šī viela ir noderīga visiem bez izņēmumiem. Karnitīna pārtikas avoti ir gaļa, piens, zivis. Paturot to prātā, mēs varam teikt, ka tas ir vairāk vajadzīgs augu pārtikas mīļotājiem, bet, ja mēs uzskatām, ka termiskās apstrādes laikā ievērojama daļa karnitīna tiek zaudēta, tad veģetāriešiem un gaļas ēdniekiem ir nepieciešams papildu papildinājums ar karnitīnu, lai aizpildītu viņu ikdienas vajadzības.

LIETOJUMS


arrow
Uzturēt svaru normāli.
arrow
Uzlabo izturību un veiktspēju.
arrow
Ķermeņa enerģijas potenciāla atjaunošana.
arrow
Sirds un asinsvadu sistēmas veselība.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs