Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Coral Detox Plus
HIT
Attīrīšanās Coral Detox Plus (Coral Club)

Coral Detox Plus

Šī ir Coral Detox komplekta paplašināta versija. Tas noņem toksīnus, aizsargā šūnas un stiprina imūnsistēmu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Detox Plus, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Detox Plus ir uzlabota Coral Detox komplekta versija, kas veicina dabisko toksīnu izvadīšanu, aizsargā un dziedē šūnas, palielina vitalitāti un stiprina imūnsistēmu.

Uzlabota aizsardzība pret toksisku iedarbību un augstu enerģijas līmeni!

Komplektā: «Assimilator» (90 kapsulas), «H-500» (60 kapsulas), «Coral Mine Silver» (30 paciņas), «Coral Lecithin» (120 kapsulas), «PentoKan» (2 iepakojumi) «Coral Alfalfa» (120 kapsulas).

ASSIMILATOR


Veicina kvalitatīvu pārtikas šķelšanos un samazina toksīnu veidošanos. Satur augu izcelsmes fermentus ar vitamīniem A un D.

H-500


Satur antioksidantu kompleksu, kas aizsargā ķermeni no oksidatīvā stresa ietekmes. Veicina šūnu enerģijas ražošanu un šūnu veselības un jauniešu saglabāšanu.

CORAL-MINE


Ir dziļjūras koraļļu minerālu sastāvs, kas optimizē ķermeņa minerālu līdzsvaru un aktīvi noņem ūdenī šķīstošos toksīnus.

CORAL LECITHIN


Uzlabo aknu darbību - galveno ķermeņa filtru.
Dabas fosfolipīdu avots aizsargā šūnu sienas no toksīnu bojājumiem.

PENTOKAN


Ir unikāla kālija, C vitamīna un ribozes kombinācija, veicina šūnu enerģijas izdalīšanos un palīdz organismam ātri atgūties no stresa un intoksikācijas.

CORAL ALFALFA


Ir augu sastāvdaļu komplekss, kas palielina vitalitāti un pozitīvi ietekmē vispārējo veselības stāvokli. Alfalfa palīdz ātri tikt galā ar intoksikāciju, gremošanas traucējumiem un citiem iekšējo orgānu traucējumiem.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti