Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Sirds un asinsvadi / D-Spray 2000
HIT
NEW
Imūno atbalstu: D-Spray 2000 (Coral Club)

D-Spray 2000 (10 ml, 170 devas)

D3 vitamīns augstā koncentrācijā un ērtā aerosola formā - komfortablai lietošanai. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu D-Spray 2000 (10 ml, 170 devas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
arrow
Vitamīns D3 tiem, kam ieteicamas palielinātas šīs uzturvielas devas.
arrow
Ērta izsmidzināmā forma precīzai dozēšanai.
arrow
Kokosriekstu eļļas MCT taukskābes labākai biopieejamībai.
arrow
2000 ME (50 mcg) vienā devā.
arrow
170 devas 1 pudelītē.

D3 vitamīns regulē kalcija un fosfora apmaiņu organismā, tāpēc tā galvenais uzdevums ir kaulu audu mineralizācija, lai saglabātu to blīvumu un izturību. Veicina normālu kalcija līmeni asinīs, uzturot normālu kaulu stāvokli, muskuļu darbību, zobu veselības stāvokli. Veicina normālu imūnsistēmas darbību, ieņem būtisku lomu šūnu dalīšanās procesā.

D3 vitamīns tiek sintezēts cilvēka ādas šūnās ultravioleto staru ietekmē. Apģērbs, saules aizsargkrēmi, piesārņota atmosfēra kavē to uzsūkšanos ādā, tāpēc D3 vitamīna deficīts vērojams pat saulaino zemju iedzīvotāju vidū.

Taukos šķīstošā D3 vitamīna forma tiek absorbēta visātrākajā un dabiskākajā veidā. Aerosola forma nodrošina smalkas dispersijas pilienu izsmidzināšanu, kas atvieglo vitamīna uzsūkšanos. Tā sastāvā ir tikai dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, kuras ir bioloģiski saderīgas ar cilvēka organismu. Produktam nav nepieciešama uzglabāšana ledusskapī, tas ir ērti līdzņemams.

Lietošana


Pieaugušajiem - 1 uzspiediens (0,06 ml) 1 reizi dienā, ēšanas laikā.
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kontrindikācijas


Individuāla sastāvdaļu nepanesamība, grūtniecība, bērna zīdīšanas periods. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu. Lietošanas ilgums: 1 mēnesis. Nepieciešamības gadījumā lietošanas kursu var atkārtot.

Glabāšanas veids


Sausā, no gaismas pasargātā, bērniem nepieejamā vietā, 5-25°С temperatūrā. Pēc atvēršanas var uzglabāt norādītajos apstākļos 6 mēnešus.

Derīguma termiņš


2 gadi no izlaides datuma.

Ražotājvalsts


Slovēnija

SASTĀVS


Augu eļļa (vidējas ķēdes triglicerīdi no kokosriekstu eļļas), holekalciferols (D3 vitamīns), tokoferola koncentrāts (antioksidants).

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti