Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Skaistums / Ķermenim / Emu oil
Ķermenim: Emu oil (Coral Club)

Emu oil (30 ml)

Dabīgs un efektīvs mitrinātājs. Tas ātri uzsūcas ādā, neatstājot taukainas pēdas, tai ir augsta bioaktivitāte. Tas ir labi kombinēts ar citiem kosmētikas līdzekļiem, nesatur alergēnus un tam nav smaržas. Lasīt vairāk...


Emu oil (30 ml)

APRAKSTS


Emu tauki ir koncentrēts produkts, kuru iegūst ekstrahēšanas un frakcionēšanas ceļā. Tie ātri uzsūcas, neatstājot taukainos traipus.

Emu tauku pretiekaisuma un mitrinošās īpašības var izskaidrot ar to sastāvu. Tauku sastāvā ir 70% taukskābju, kas ir nepiesātinātās, t.i., augsti aktīvas. Emu tauki ir bagāti ar α-linolēnskābi –vielu, kas ir pazīstama, ar savām spējām remdēt muskuļu un locītavu sāpes, tauku sastāvā ir arī oleīnskābe, kurai piemīt pretiekaisuma efekts. Linolēnskābes prostaglandīni samazina locītavu tūsku un stīvumu, nodrošina pretsāpju efektu (īpaši virspusējo traumu gadījumos) un noņem muskuļu saspringumu, kas ir saistīts ar palielinātu fizisko slodzi.

Emu strausu tauki – dabīgs un efektīvs mitrinātājs ar augstu bioloģisko aktivitāti. Tiem piemīt pārsteidzoša īpašība ātri uzsūkties un iekļūt ādas dziļajos slāņos, ko nodrošina oleīnskābes klātbūtne tauku sastāvā. Emu tauki lieliski der sausai ādai, mitrinot to visas dienas garumā, kas padara Emu taukus par ideālu kosmētisko līdzekli sausas ādas kopšanai.

Emu tauki ir efektīvs līdzeklis problemātiskas ādas gadījumos. Emu tauki neaizsprosto poras un attiecīgi neizsauc piņņu veidošanos.
Emu tauki mazina ādas kairinājumu un iekaisumu ekzēmas gadījumos. Cilvēki, kas bieži slimo ar ekzēmu, bieži cieš no kosmētisko līdzekļu nepanesības. Lielākā daļa mitrinošo līdzekļu pastiprina ādas kairinājumu. Emu tauki ne tikai nekairina ekzēmas slimnieku ādu, bet arī atvieglo viņu stāvokli.

Emu tauki veicina ādas reģenerāciju un dzīšanas procesus. Tie darbojas nomierinoši, mazina niezi un novērš keloīdu rētu rašanos, tādējādi audu atjaunošanas procesi norisinās ātrāk, intensīvāk un ar mazāk izteiktu sāpju sajūtu.

Emu taukus var lieliski kombinēt ar citiem kosmētiskiem līdzekļiem, tie nesatur alergēnus, tiem nav smaržas, kā arī tie ir ļoti ekonomiski lietošanā.

SASTĀVS


Attīrīti dabiski Emu strausa tauki.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs