Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Brenda preces / Sporta preces / EQUA pudele ūdenim «Degunradzis»
EQUA pudele ūdenim «Degunradzis» (Coral Club)

EQUA pudele ūdenim «Degunradzis» (600 ml)

Izturīga, videi draudzīga un viegla EQUA «Degunradzis» pudele ir lieliski piemērota ceļojumiem, pastaigām vai sportam. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu EQUA pudele ūdenim «Degunradzis» (600 ml), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Izvēlieties spilgtu dizainu aktīvai dzīvei!

Ar EQUA «Degunradzis» pudeli jūs varat remdēt slāpes jebkurā laikā, atrodoties mājās, darbā vai ceļā. Tā ir ļoti laba alternatīva parastajām vienreizējās lietošanas plastmasas pudelēm. Vāks garantēti neļauj šķidrumam iziet cauri un atveras dažādos veidos. Pēc izvēles varat izmantot šauru vai platu pudeles kakliņu. Pēdējais ir piemērots fitnesa kokteiļu pagatavošanai, jo pudelē var pievienot dažādus augļus, garšaugus un ledus gabaliņus. Šāds kakliņš būs ļoti ērts bērniem, un pudeles siksniņa ļaus to vienmēr turēt pie rokas. EQUA pudele ir izgatavota no augstas kvalitātes videi draudzīgas EASTMAN Tritan plastmasas.

Materiāls ir triecienizturīgs, neuzsūc smakas un nesatur toksiskas vielas, kas nozīmē, ka pudelē esošā šķidruma garša un kvalitāte nemainīsies. Pudelē nav kaitīgā bisfenola A (BPA), kas izraisa daudzas slimības un aptaukošanos, un ir daudzu plastmasas iepakojumu un pudeļu sastāvā. EASTMAN Tritan plastmasa ir videi draudzīga, pilnībā pārstrādājama un nepiesārņo vidi. Viena EQUA gadā aizvieto vairāk nekā 200 vienreizējās lietošanas plastmasas pudeles!

Tilpums


600 ml.

Dizains


Stilīgs zīmējums atbilstoši jūsu noskaņojumam.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs