Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Sirds un asinsvadi / Evening Formula
Antistress un miegs: Evening Formula (Coral Club)

Evening Formula (60 kapsulas)

Vakara formula ir komplekss uztura bagātinātājs, kas palīdz tikt galā ar stresu, depresiju un normālu miegu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Evening Formula (60 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Evening Formula (60 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Teanīns - 100 mg.
arrow
Ekstrakts - 100 mg.
arrow
Apiņu ekstrakts - 100 mg.
arrow
Hypericum ekstrakts -100 mg.
arrow
Magnijs (glicināts) - 75 mg.
arrow
Baikāla skullcap ekstrakts - 50 mg.
arrow
Papildu komponenti.

"Vakara formula" ir līdzsvarots sastāvs, kas balstīts uz labi zināmiem augiem ar vieglu sedatīvu efektu. Šo kompleksu ieteicams izmantot vakarā, lai garantētu mieru un pozitīvas emocijas.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


Theanīns ir no tējas lapām izolēta aminoskābe ar unikālu antidepresantu īpašībām. Tenīns stimulē hormona dopamīna ražošanu, samazina spriedzi un uzbudināmību, palīdz atjaunot nervu sistēmu pēc pārslodzes, uzlabo garastāvokli, nodrošina mieru un atslābumu.

Citronu balzama ekstrakts ir īpaši novērtēts kā labs sedatīvs nervu krampjiem, bezmiegam un paaugstinātam uzbudināmībai. Par to ir atbildīgi polifenoli, flavonoīdi, citrāli, citronellāli un caryophillenes, kas atrodas zālē. Melissa fenola-karbonāta skābes palīdz novērst nervu stāvokli, samazina tahikardiju un maigi mazina krampjus.

Kopējā apiņu ekstraktā ir apiņu skābju komplekss (humulons, lupulīns), kas pazīstams ar nomierinošu pretkrampju iedarbību. Vairāki B grupas (B1, B3, I6) vitamīni palīdz tikt galā ar pārmērīgu uzkrāšanos, palielinātu emocionālo stresu, atjauno pareizu miegu un pamošanos.

Hypericum perforatum ir slavena ar hipertiķīna saturu, kam ir sedatīvs efekts uz depresijas un trauksmes stāvokli, stresu un nervu darbības traucējumiem. Tā iedarbība ir saistīta ar spēju kavēt serotonīna, norepinefrīna un dopamīna "impulsīvās uzvedības" pārmērīgu darbību neirotransmitētājos.

Magnijs nav bez iemesla sauc par pretstrāvas elementu. Tas kavē uzbudinājuma procesu attīstību centrālajā nervu sistēmā, samazina ķermeņa jutīgumu pret ārējiem stimuliem, mazina neiromuskulārās krampjus un palielina nervozitāti.

Baikalas skullcap ekstrakts ir daudz pārspīlēts par valeriju, ņemot vērā tā sedatīvo efektu. Šo efektu nodrošina īpašā tajā ietilpstošo flavonoīdu grupa (baikalīns, skutellarīns, oroksilīns), kas palīdz mazināt centrālās nervu sistēmas uzbudināmību, samazina stresu.

LIETOJUMS


arrow
samazina emocionālo stresu, kad strādā pārmērīgi;
arrow
labi sadzīvo ar nervu izsīkumu (menedžeru sindroms), bezmiegs, neiroze;
arrow
palīdz ar depresiju un stresu;
arrow
nodrošina veselīgu un veselīgu miegu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti