Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Antistress un miegs / Griffonia
Antistress un miegs: Griffonia (Coral Club)

Griffonia (60 kapsulas)

Griffonija ir produkts, kas nepieciešams, lai optimizētu centrālās un perifērās nervu sistēmas darbību. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Griffonia (60 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Griffonia (60 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Griffonijas sēklu ekstrakts - 50 mg.
arrow
B6 vitamīns - 2 mg.
arrow
Vitamīns B12 - 3 mg.
arrow
Papildu komponenti.

"Griffonia" ir produkts, kas nepieciešams, lai optimizētu centrālās un perifērās nervu sistēmas darbību. Tropiskais augs griffonija un B vitamīni, kas darbojas sinerģiski, labvēlīgi ietekmē smadzeņu darbību, miega un pamošanās ciklu, palīdz samazināt trauksmi, depresīvus stāvokli.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Griffonija ir eksotisks augs, kurš aug rietumu un centrālajā Āfrikā. Visvērtīgākās ir grifonijas sēklas, jo tajās esošās dabiskās vielas satur 5-hidroksitriptopānu (5-HTP). Šī aminoskābe ir viena no svarīgākajām neirotransmitera serotonīna priekštešiem. 5-NTR molekulas viegli iekļūst smadzeņu šūnās veicinot serotonīna izdalīšanos.

Pētījumi liecina, ka 5-NTR nav sliktāka efektivitāte salīdzinot ar sintētiskiem antidepresantiem. Šī viela kopā ar B6 vitamīnu palielina endorfīnu sintēzi, kas ir atbildīga par pozitīvām emocijām, palīdz uzlabot garastāvokli un atjaunot veselīgas miega fāzes: gulēt, iemigt ātri un dziļš miegs. Eiropas valstīs šo vielu lieto daudzus gadus, lai apkarotu depresiju un uzlabotu atmiņu. 5-NTR arī nomāc apetītes kontroles centra ierosmi smadzenēs, īpaši samazinot alerģiju iespējamību. Turklāt šī aminoskābe efektīvi palīdz tikt galā ar PMS simptomiem: samazina depresijas, spriedzes, trauksmes, emocionālās nestabilitātes, aizkaitināmības sajūtu, kas rodas cikla pēdējā nedēļā.

VITAMĪNS B6


Ir vadošā loma centrālās un perifērās nervu sistēmas normālai darbībai, piedaloties nozīmīgāko neirotransmiteru, B12 vitamīna, sintēzē. Vairākos pētījumos pierādīts, ka B6 vitamīns ir efektīvs depresijas dziedēšanā: ir atbildīgs par smadzenēs esošo aminoskābju absorbciju (triptofāns, cisteīns, metionīns) un norepinefrīna ražošanu. Šī vitamīna nepieciešamība palielinās, lietojot antidepresantus un perorālos kontracepcijas līdzekļus, kā arī stresa laikā.

VITAMĪNS B12


Palīdz novērst depresiju, ilglaicīgu demenci un garīgo nelīdzsvarotību, palīdz pārvarēt bezmiegu, pielāgoties mainīgām miega fāzēm. JA ir B vitamīna deficīts, tas var novest pie perifērā nefrīta, redzes nerva atrofijas un deģeneratīvām izmaiņām kaulos un mugurkaulā.

LIETOŠANA


"Griffonia" lielisks atbalsts, lai tiktu galā ar:
arrow
depresiju;
arrow
miega traucējumiem;
arrow
dažādas izcelsmes neirozēm;
arrow
hroniska noguruma sindromu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs