Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Fitobārs / Daily Delicious Hi-Fiber Acai & Blueberry
Gremošana: Daily Delicious Hi-Fiber (Coral Club)

Daily Delicious Hi-Fiber Acai & Blueberry

Tas aktivizē zarnu peristaltiku un paātrina pārtikas kustību caur gremošanas traktu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Daily Delicious Hi-Fiber Acai & Blueberry, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Daily Delicious Hi-Fiber Acai & Blueberry
Ikdienas Delicious High Fiber ir jauna, veselīga un patīkama uztura šķiedras garša un krāsu avots, kas mūsdienīga cilvēka uztura ziņā ir ļoti nepietiekams. Šis produkts ir noderīgs visiem, neatkarīgi no gada sezonas un diennakts laika.

Diētiskās šķiedras diēta nevar aizstāt nevienu produktu. Šķiedra ir galvenais pārtikas produkts labvēlīgajai zarnu mikroflorai. Veselīga zarnas ir spēcīgas imunitātes un pareizas vielmaiņas ķīla organismā.

Celuloze saglabā labvēlīgas zarnu floras līdzsvaru, stimulē gremošanas trakta kustīgumu, veicina toksīnu, holesterīna un citu atkritumu likvidēšanu, aizsargā pret asins cukura līmeņa svārstībām, ietekmē lieko svaru. 20 g šķiedras dienā (ieteicamā dienas deva) samazina sirds slimību risku par 60%.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Šķīstošajai šķiedrai (ābolu šķiedras un ābolu pektīnam, guāras sveķiem, gumijas arabicam, inulīnam, glikomannānam) ir vērtīga spēja adsorbēt lielus ūdens daudzumus, veidojot gēla līdzīgu masu, kas, no vienas puses, aizsargā gļotādas kuņģus un zarnas, no otras puses, atvieglo toksīnu un izdedžu izvadīšanu no organisma. Turklāt tas dod sāta sajūtu, kas palīdz pārēsties un nepalielināt svaru.

Nešķīstošā šķiedra (celuloze, rīsu klijas) aktivizē zarnu peristaltiku un paātrina pārtikas kustību caur gremošanas traktu. Tas netiek sagremots organismā, bet tā rupjās šķiedras, piemēram, suka, attīra zarnu sienas. Šī "tīrīšanas" rezultātā uzlabojas vielmaiņas procesi un vitamīnu, minerālvielu un citu uzturvielu uzsūkšanās.

Glutamīns ir nosacīti būtiska aminoskābe, kas ne tikai piedalās olbaltumvielu sintēzes procesā, bet ir absolūti nepieciešama zarnu struktūras un funkcijas saglabāšanai un atjaunošanai, jo īpaši apstākļos, kad rodas gļotādas bojājumi (kairinātu zarnu sindroms).

Alvejas gēls aptver kuņģa gļotādu, aizsargājot to no kairinājuma. Uzlabo zarnu kustību, veicina labvēlīgas zarnu mikrofloras veidošanos. Palīdz normalizēt vielmaiņu un gremošanu, uzlabo barības vielu uzsūkšanos no pārtikas.

PIETEIKUMS


arrow
Normalizē zarnu mikrofloru.
arrow
aktivizē zarnu peristaltiku un gremošanu.
arrow
Palīdz samazināt holesterīna un cukura līmeni asinīs.
arrow
Uzlabo ķermeņa detoksikāciju.
arrow
Samazina aptaukošanās risku.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs