Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Ūdens-minerālvielu līdzsvars / HydraMax
Optimāla ķermeņa mitrināšana HydraMax (Coral Club)

HydraMax

HydraMax - optimālas mitrināšanas komplekts. Mikro un makro elementu komplekss uzlabo ūdens fizioloģisko lietderību un uztur minerālu līdzsvaru, kas iesaistīti visu orgānu un sistēmu darbā. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu HydraMax, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Ogranisma hidratācijas komplekts. Regulē ūdens un sāls līdzsvaru organismā, palīdz uzlabot ūdens organoleptiskas īpašības. Palīdz palielināt efektivitāti un izturību pret stresu. Komplektā iekļauto produktu aktīvās sastāvdaļas ir iesaistītas daudzos fizioloģiskos un bioķīmiskajos procesos, kas notiek ķermenī ar ūdens piedalīšanos.

CORAL-MINE


Koraļļu minerālu kompozīcija, kas satur makro- un mikroelementus (kalcijs, magnijs, kālijs, ka arī dzelzs, hroms, fosfors, sērs, silīcijs, hroms, mangāns, cinks utt.). Mijiedarbībā ar ūdeni,minerāli no sāļiem pāriet ūdenī, piešķirot ūdenim veselīgas īpašības, regulē minerāļsastāvu, pH līmeni un uzlabo tā organoleptiskas īpašības.

PENTOKAN


Apgādā šūnas ar kāliju — lai uzturētu skābes un sārma (minerālu) līdzsvaru organismā. Kālijs regulē šūnu vielmaiņas procesus, ļauj ātri atjaunot organisma enerģētiskos resursus un saglabāt šūnu dzīvotspēju pat oksidatīvā stresa apstākļos. Unikālā kālija ar ribozi un C vitamīna kombinācija ievērojami palielina šī dzīvībai svarīgu makroelementa bioloģisko pieejamību ķermeņa šūnām un veicina tā pastāvīgu koncentrāciju šūnā.

Н-500


Antioksidants, kuram piemīt atjanošanas potenciāls, stimulējot šūnu enerģijas ražošanu. Regulē ūdens reducēšanās-oksidēšanās procesu. Palīdz novērst brīvo radikāļu bojājumus un stimulē šūnas enerģijas и stimulē enerģijas ražošanu šūnās, kas ļauj vieglāk izturēt fiziskās un intelektuālās slodzes.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti