Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Liposomālais kurkumīns
Gremošana: Liposomālais kurkumīns / Liposomal Curcumin (Coral Club)

Liposomālais kurkumīns (100 ml)

Kurkumīns ir pazīstams kā līdzeklis imunitātes stiprināšanai, ieskaitot pretaudzēju. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Liposomālais kurkumīns (100 ml), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Liposomālais kurkumīns (100 ml)
Vērtīgs fitonutrients bioloģiski pieejamākajā un drošākajā formā. Liposomu iekapsulēšanas tehnoloģijas apvienojums ar uzlaboto CureIt formulu ir palielinājis kurkumīna bioloģisko pieejamību.

AKTĪVIE KOMPONENTI


Kurkuma ir garšviela no Indijas, kuru sauc par “austrumu zeltu” ne tikai tās spilgtās krāsas dēļ, bet arī daudzām veselības priekšrocībām. Galvenā aktīvā viela - kurkumīns tiek izmantots dažādos iekaisuma procesos sirds un asinsvadu, nervu, muskuļu un skeleta sistēmās. Kurkumīns ir pazīstams arī kā līdzeklis imunitātes stiprināšanai, ieskaitot pretaudzēju.

Kurkumīns uzlabo žultspūšļa un aknu funkcijas, regulē holesterīna līmeni un cukura līmeni asinīs. Šī phytonutrient augsta antioksidanta aktivitāte vājina brīvo radikāļu iznīcinošo iedarbību, palēninot šūnu novecošanās procesu.

Galvenais kurkuma lietošanas šķērslis ir zemā kurkumīna bioloģiskā pieejamība. Šī barības viela organismā tiek slikti absorbēta un ātri iznīcināta. Kurkumīns, kas izveidots pēc patentētās Cureit formulas, tiek sagremots 10 reizes labāk nekā parastais kurkuma ekstrakts. Arī liposomu iekapsulēšanas tehnoloģijas dēļ tiek palielināta produkta biopieejamība. Liposomāla membrāna, kas sastāv no fosfolipīdiem, nodrošina kurkumīna iekļūšanu caur šūnu membrānām bez struktūras iznīcināšanas.

PIELIETOŠANAS METODE


Pirms ņemšanas pudeli krata. Pieaugušie ņem 5 ml 1 reizi dienā vai kā ieteicis speciālists. To var lietot tīrā veidā vai izšķīdināt 1 glāzē ūdens vai sulas.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs