Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Liposomālais C vitamīns
Imūno atbalstu: Liposomālais C vitamīns / Liposomal Vitamin C (Coral Club)

Liposomālais C vitamīns (100 ml)

Vitāli svarīgs vitamīns, kas ir iesaistīts kolagēna, elastīna, hialuronskābes un daudzu enzīmu sintēzē. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Liposomālais C vitamīns (100 ml), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Liposomālais C vitamīns (100 ml)
Visas C vitamīna vērtīgās īpašības bioloģiski pieejamākā un drošā veidā. Pateicoties liposomu iekapsulēšanas tehnoloģijai, vitālais vitamīns tiek absorbēts labāk un neizraisa blakusparādības no gremošanas trakta.

AKTĪVIE KOMPONENTI


C vitamīns (askorbīnskābe) ir viens no galvenajiem ķermeņa mikroelementiem. Spēcīgākais antioksidants, kas aizsargā orgānu un audu šūnas no brīvo radikāļu bojājumiem un aktivizē ķermeņa aizsargfunkcijas, paātrina brūču un rētu sadzīšanu.

Vitālais vitamīns ir iesaistīts kolagēna un elastīna, hialuronskābes, daudzu enzīmu sintēzē, tas arī uzlabo kalcija, dzelzs, cinka uzsūkšanos, ietekmē holesterīna sintēzi un metabolismu. Olbaltumvielu un ogļhidrātu metabolisms ir atkarīgs no C vitamīna. Tas arī paātrina toksisko vielu izvadīšanu no organisma: svinu, varu, dzīvsudrabu, vanādiju. Palīdz stiprināt asinsvadus un palielina ķermeņa izturību, padarot to izturīgāku pret stresu.

C vitamīns netiek sintezēts un neuzkrājas ķermenī, tāpēc ir nepieciešams regulāri papildināt tā piegādi. Parastās askorbīnskābes formas nav pilnībā uzsūcas, tās ātri iznīcina un kairina gremošanas trakta gļotādu.

C vitamīna, kas atrodas liposomālajā membrānā, galvenās priekšrocības ir tā augstā biopieejamība un gremošanas trakta gļotādas aizsardzība no kairinājuma pat tad, ja tiek lietotas lielas devas. Liposomu membrāna sastāv no fosfolipīdiem, kas kalpo kā papildu celtniecības materiāls bojātām šūnu membrānām.

PIELIETOŠANAS METODE


Pirms ņemšanas pudeli krata. Pieaugušie ieņem 2,5 ml 1-2 reizes dienā vai pēc speciālista ieteikuma. To var lietot tīrā veidā vai izšķīdināt 1 glāzē ūdens vai sulas.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs