Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Liposomal Vitamin D3
Liposomu formulas: Liposomal Vitamin D3 (Coral Club)

Liposomal Vitamin D3 (60 ml)

Produkta darbība ir pārtraukta
Visas D3 vitamīna vērtīgās īpašības bioloģiski pieejamākā un drošā veidā. Lasīt vairāk...


Liposomal Vitamin D3 (60 ml)
Visas D3 vitamīna vērtīgās īpašības bioloģiski pieejamākā un drošā veidā.

Visas D3 vitamīna vērtīgās īpašības bioloģiski pieejamākā un drošā veidā. Pateicoties liposomu iekapsulēšanas tehnoloģijai, vitālais vitamīns tiek absorbēts labāk, un tā sintēzei nav nepieciešama ilgstoša saules iedarbība.

AKTĪVIE KOMPONENTI


D3 vitamīns ir mikroelements, kam ir liela nozīme cilvēka ķermenī jau no agras bērnības un visas dzīves laikā. Tas veicina normālu kalcija, magnija un fosfora uzsūkšanos, kas nepieciešami kaulu un zobu veidošanai. Tās lietošana novērš muskuļu un skeleta sistēmas slimības: rahīts, osteoporoze.

D3 vitamīns ietekmē imūno un reproduktīvo sistēmu stāvokli, piedalās metabolismā un ietekmē ķermeņa kognitīvās funkcijas. Aktivizē aizsargājošo olbaltumvielu sintēzi, kas samazina vīrusu un infekcijas slimību attīstības iespējamību. Cilvēki, kuri saņem pietiekami daudz D3 vitamīna, var paciest stresa situācijas: aukstumu, laika joslu maiņu, darbu naktī, eksāmenus.

D3 vitamīna, kas ir ievietots liposomālajā membrānā, galvenās priekšrocības ir aktīvās vielas maksimāla bioloģiskā pieejamība, drošība un saglabāšana stabilā stāvoklī. Liposomu membrāna sastāv no fosfolipīdiem, kas kalpo kā papildu celtniecības materiāls bojātām šūnu membrānām.

PIELIETOŠANAS METODE


Pirms ņemšanas pudeli krata. Pieaugušie ieņem 0,5 ml 1 reizi dienā vai kā ieteicis speciālists. To var lietot tīrā veidā vai izšķīdināt 1 glāzē ūdens vai sulas.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti