Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Lipostick Fit
Svara kontrole: Lipostick Fit, 15 stiki (Coral Club)

Lipostick Fit (15 stiki pa 15ml)

Lipostick-Fit - inovatīvs produkts drošai svara samazināšanai. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Lipostick Fit (15 stiki pa 15ml) , noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Lipostick-Fit - inovatīvs produkts drošai svara samazināšanai. Radīts no dabīgiem komponentiem ar liposomālās tehnoloģijas izmantošanu, pateicoties kam tam ir augsta efektivitāte un biopieejamība. Der tiem, kas grib koriģēt auguma aprises bez nogurdinošiem treniņiem un stingrām diētām.

arrow
veicina aktīvu taukšūnu "dedzināšanu";
arrow
kavē jaunu tauku nogulumu formēšanos;
arrow
palīdz kontrolēt ēstgribu, novērš pārēšanos;
arrow
novērš uzturvielu deficītu, kas ir svarīgi normālai vielmaiņai;
arrow
uzlabo miega kvalitāti.

Patentētais flavonoīdu kopmplekss no fermentēto mandarīnu mizu ekstrakta (Citrus reticulata) atšķirās ar augstu nobiletīna un hesperidīna koncentrāciju, kas paātrina vielmaiņu un paaugstina ikdienas enerģijas patēriņu. Pateicoties tam liekie tauki nenoguļas, bet organisms tos intensīvi sadedzina. Jūs nepiemeklē bada sajūta, bet vilkme uzēst samazinās.

Zaļās kafijas pupiņu ekstrakts satur hlorogēnskābi, kas pastiprina tauku noārdīšanas procesus, kā arī palīdz regulēt glikozes līmeni asinīs. Hroms, kas arī ir zaļo kafijas pupiņu sastāvā, palīdz kontrolēt ēstgribu un mazina bada sajūtu.
Zaļās tējas lapu ekstrakts ir bagāts ar polifenoliem — jaudīgiem antioksidantiem, kas aizsargā organismu no agrās novecošanās, stiprina asinsvadus, veicina tauku noārdīšanas procesus un paātrina vielmaiņu.

L-karnitīns - vitamīnveidīga viela, kas ir efektīvs biostimulātors. Paātrina tauku sadegšanu un kavē jaunu tauku nogulumu veidošanos, tai skaitā aterosklerotiskās plāksnes asinsvados. Paaugstina organisma izturību un darba spējas.
Noni sula ir bagāta ar antioksidantiem, vitamīniem un minerālvielām. Stiprina imūnsistēmu, uzlabo gremošanu un uzturvielu uzsūkšanos, paaugstina fizisko aktivitāti.

Patentēts melno piparu ekstrakts Bioperine satur 95% aktīvās vielas piperīna. Piperīns sinerģijā ar mandarīna flavonoīdiem kontrolē taukšūnu veidošanos, uzlabo uzturvielu asimilāciju, paaugstina Lipostick Fit formulas efektivitāti kopumā.

Lipostick Fit ir iepakots hermētiskos porcijas stikos, kas ir ērti līdzņemšanai. Šim gardam un veselīgam dzērienam nav jādzer virsū ūdens vai jāšķaida: vienkārši atver un izdzer. Turi svaru zem kontroles, nemainot ierasto dzīves veidu kopā ar Lipostick Fit.

Tangerine (Citrus reticulata) peel fermented, Noni (Morinda citrifolia) fruit juice, Green Tea (Camellia sinensis) leaf extract, L-Carnitine, Green coffee (Cofea arabica) bean extract, Black Pepper (Piper nigrum) fruit extract, Burdock (Arctium lappa) root powder, water, apple juice concentrate, gum arabic, erythritol, citric acid, lemon flavor, lecithin powder (from soy), orange flavor, xanthan gum, potassium sorbate, steviol glycosides.

Pieagušajiem 1-2 stiki dienā, pēc ēšanas. Var ieņemt neatšķaidīta veidā vai atšķaidīt ar 1/2 glāzi ūdens.

Individuālā komponentu nepanesība, grūtniecība, laktācijas periods. Pirms lietošanas rekomendējam konsultēties ar ārstu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs