Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Skaistums / Mutes dobuma kopšana / MicroBrite zobu pulveris
MicroBrite zobu pulveris (Coral Club)

MicroBrite zobu pulveris (100 g)

Produkta darbība ir pārtraukta
MicroBrite zobu pulveris ar atsvaidzinošu piparmētru garšu ir zobu pulveris ar antioksidantu īpašībām, kas balina zobus, neizmantojot rupjus abrazīvos līdzekļus. Lasīt vairāk...


Sastāvdaļas: kalcija karbonāts, nātrija karbonāts, magnija karbonāts, ksilīts, mikrohidrīns, kālija fosfāts, piparmētru eļļa, silīcijs
dioksīds, alvejas gēls, quilaia, nātrija algināts, mentols, glicīns, kālija benzoāts.

Zobu pulveris "MicroBrite" ar atsvaidzinošu piparmētru garšu ir pasaulē pirmā zobu pasta ar antioksidantu īpašībām, balinot zobus, neizmantojot rupjus abrazīvos līdzekļus.

Mikrohidrīns atjauno skābes-bāzes līdzsvaru mutes dobumā, novērš plāksnes, zobakmens un nepatīkamas smakas veidošanos no mutes.

Ksilīts novērš kariesu veidošanos. Tas aktivizē remineralizācijas procesu, kavē patogēnās mikrofloras veidošanos, izraisot kariesu un smaganu slimības.

Aloe vera mazina zobu un smaganu atvērto sakņu kairinājumu un iekaisumu, veicina to atjaunošanos.

Mentols nodrošina anestēzijas, baktericīda un vieglas dzesēšanas efektu, nomierina traumas vietu, uzlabo, uzlabo asinsriti smaganās, ilgu laiku atsvaidzina elpu.

Kāpēc nepieciešama zobu remineralizācijas procedūra?
Emaljas paaugstināta jutība, plaisu parādīšanās zobos, kariesa parādīšanās - visas šīs nepatīkamās parādības rodas no minerālvielu un citu mikroelementu mazgāšanas no emaljas. Lai atjaunotu zoba struktūru, tiek veikta emaljas remineralizācijas procedūra. Šis process var būt mākslīgs un dabisks.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī