Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Aizsardzība / Neitronik 5GRS
Aizsardzība: Neitronik 5GRS (Coral Club)

Neitronik 5GRS

Individuālās aizsardzības līdzekļi pret elektromagnētisko starojumu. Lasīt vairāk...


Ierīce "Neitronik" ir individuāla aizsardzība pret elektromagnētisko starojumu. Tā ir paredzēta personālajiem datoriem, televizoriem, radio un mobilajiem telefoniem, mikroviļņu krāsnīm, monitoriem ar LCD un plazmas ekrāniem.

Neitronik ir īpaša antena, kuras izmēri ir 30x30x0.6 mm. Antenas kristāla režģim ir kristāla īpašība, kas absorbē un pārveido elektromagnētisko enerģiju. Radiatoru satver antenu un izveido savu lauku, kas, mijiedarbojoties ar radiatora lauku, pārveido radiācijas spektru tādā veidā, kas ir drošs cilvēkiem. Ierīce drošā līmenī samazina elektromagnētisko slodzi uz cilvēka ķermeni. Pirmajās stundās pēc uzstādīšanas elektromagnētiskais lauks tiek samazināts aptuveni par 2 reizes (attālumā no monitora) vai 4 reizes (pēc platības).

Neitronik 5GRS - inovatīvs individuālās aizsardzības līdzeklis pret elektromagnētisko starojumu, kas izveidots ar jaunākajiem sasniegumiem tehnoloģiju jomā.

Šodien viedtālruņu ražotāji, Wi-Fi maršrutētāji un planšetdatori nepārtraukti palielina savu ierīču jaudu, nodrošinot arvien vairāk antenu. Tā rezultātā elektromagnētiskā piesārņojuma līmenis nepārtraukti palielinās, kas negatīvi ietekmē cilvēku veselību.

Neitronik 5GRS neatpaliek no progresa: to raksturo lielāka jauda, ​​kas mums ļauj aizsargāt mūsu veselību strauji augošajā pasaulē. Šodien šī ierīce ir labākā pieejamā tehnoloģija, lai aizsargātu pret elektromagnētisko starojumu. 5GRS modelis ir īpaši ieteicams tiem, kas katru dienu izmanto jaunākās viedtālruņu, maršrutētāju un planšetdatoru versijas.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs