Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Aizsardzība / Neitronik MG-04
Aizsardzība: Neitronik MG-04 (Coral Club)

Neitronik MG-04

Tas nozīmē individuālo aizsardzību pret elektromagnētisko starojumu. Tas ir paredzēts personālajiem datoriem, televizoriem, radio un mobilajiem telefoniem, mikroviļņu krāsnīm. Lasīt vairāk...


APRAKSTS


Ierīce „Neitronik” ir līdzeklis individuālai aizsardzībai no elektromagnētiskā starojuma. Ierīce ir paredzēta personālajiem datoriem, televizoriem, radio- un mobilajiem telefoniem, mikroviļņu krāsnīm, monitoriem ar šķidro kristālu un plazmas ekrānu.

Ierīces „Neitronik” konstrukcijas pamatā ir speciāla antena, kuras izmēri ir 30x30x0,6mm. Antenas kristāliskajam režģim piemīt kristāla īpašība absorbēt un pārveidot elektromagnētisko enerģiju. Antenas kristāli tek aktivizēti ar starojuma avota enerģiju un rada savu elektromagnētisko lauku, kurš, mijiedarbojoties ar starojuma avota lauku, pārveido starojuma spektru formā, kas nav bīstama cilvēkam. Ierīce samazina elektromagnētisko slodzi uz cilvēka organismu līdz līmenim, kad tā jau nav kaitīga. Pirmajās stundās pēc ierīces uzstādīšanas elektromagnētiskais lauks samazinās divas reizes (pēc attāluma no monitora) vai četras reizes (pēc platības).

SASTĀVS


Modelis MG-04 un MG-04M ir paredzēti aizsardzībai no starojuma, kuru rada personālie datori un televizoru displeji.
„Neitronik” MG-04 darbības principa pamatā ir cilvēkam kaitīga, ar monitora ekrānu radīta starojuma neitralizācija. Parastais elektromagnētiskais lauks tiek mērīts 50 cm attālumā no ekrāna, bet papildus elektromagnētiskais lauks var tikt reģistrēts 10 un vairāku metru attālumā. MG-04 struktūras pamatā (pasīvā antena) ir ielikti elektromagnētiskā lauka neitralizācijas principi – kristālisko struktūru spēja pārveidot un izstarot no jauna lauka enerģiju, samazinot elektromagnētiskā lauka spriegumu.

„Neitronik” MG-04 sāk savu darbu vienlaicīgi ar datora vai televizora ieslēgšanu, pateicoties antenai, kas pārveido starojumu, ierīce neitralizē personālo datoru ekrānu un televizoru ekrānu starojuma lauka komponentes, un apmēram divas reizes (pēc attāluma no monitora) vai četras reizes (pēc platības) samazina statiskās elektrības lauku.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs