Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Nutripack
Integrēta labsajūta: Nutripack (Coral Club)

Nutripack

Komplekts uztura bagātināšanai ar vērtīgām dabīgām barības vielām. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Nutripack, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Veicina svarīgu uzturvielu iekļūšanu organismā, kas nepieciešamas normālai sirds un asinsvadu, nervu, gremošanas un imūnsistēmas darbībai.
Palīdz normalizēt vielmaiņas un atjaunošanās procesus organismā.

Coral Alfalfa


Satur lapu sulu un lucernas zāļu pulveri, kas produktā nodrošina augstu aktīvo vielu koncentrāciju. Lucerna ir bagāta ar organismam būtiskām minerālvielām (kalciju, dzelzi, fosforu, magniju, sēru, kāliju, silīciju). Tas ir viens no nedaudzajiem augiem, kas satur dabā sastopamu fluoru, kas ir svarīgs zobu veselībai. Lucerna satur daudz vitamīnu (C, E, K, B grupa), organiskās skābes un hlorofilu. Palīdz ar hipovitaminozi, kuņģa slimībām, augstu holesterīna līmeni, maigi uzlabo nieru darbību.

Pemium spirulina


100% dabīgs sastāvs bez palīgkomponentiem. Spirulina ir bioloģiski aktīvo vielu krājums: augu olbaltumvielas, hlorofils, rets antioksidants - fikocianīns, C, E, B vitamīni, beta-karotīns, minerālvielas un polinepiesātinātās taukskābes. Palīdz uzlabot vielmaiņu, palīdz kontrolēt svaru un pasargā no priekšlaicīgas novecošanās.

Coral Lecithin


Fosfolipīdu avots, jo īpaši fosfatidilholīns - visu cilvēka ķermeņa šūnu membrānu galvenā sastāvdaļa. Tas ir arī holīna priekšgājējs, kas uzlabo vielmaiņas procesus nervu audos un smadzeņu šūnās. Būtiski ķermenim visas dzīves laikā.

Omega 3/60


Polinepiesātināto taukskābju (PUFA) avots, kas cilvēka ķermenī netiek sintezēts un to var piegādāt tikai ar pārtiku. Omega-3 PUFA ir daļa no šūnu membrānām, piedalās hormonu sintēzē un palīdz pazemināt holesterīna līmeni. Pietiekama Omega-3 PUFA uzņemšana ir īpaši svarīga smadzenēm, sirdij, acīm un ādai. Produkts ir iegūts no dabīgas jūras zivju eļļas.

B-Kurunga


Dabiskas izcelsmes probiotiku un cinka simbiotiskais koncentrāts zarnu mikrofloras uzlabošanai. Bi-Kurungi probiotiku dabiskā izcelsme nosaka to optimālo attiecību produktā, lai vislabvēlīgāk ietekmētu zarnu mikrofloru. Veicina gremošanu un stiprina imūnsistēmu.

Coral-Mine


Skleraktīnijas koraļļu minerālsastāvs, kas satur derīgu makro- un mikroelementu (kalcija, magnija, kālija, kā arī dzelzs, fosfora, sēra, silīcija, hroma, mangāna, cinka uc) sāļus. Mijiedarbojoties ar ūdeni, Coral-Main minerāli no sāļiem nonāk ūdenī, palielinot tā fizioloģisko lietderību, regulējot minerālu sastāvu, skābju-sārmu līdzsvaru un uzlabojot organoleptiskās īpašības.

Lietošanas instrukcijas


Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas iepakojumā. Uzņemšanas ilgums ir 30 dienas.

Kontrindikācijas


Individuāla produkta sastāvdaļu nepanesamība, grūtniecība un zīdīšanas periods. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Uzglabāšanas metode


Uzglabāt sausā, tumšā vietā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 25° C.

Derīguma termiņš


1 gads no izgatavošanas datuma.

Izcelsmes valsts


ASV, Japāna, Taivāna.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs