Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Skaistums / Ķermenim / ODA NATURALS
ODA NATURALS (Spring Collection) šampūns + dušas želeja

ODA NATURALS (Spring Collection) šampūns + dušas želeja

Pateicoties dabīgajām aktīvajām sastāvdaļām un vieglām mazgāšanas līdzekļu bāzēm, šie produkti nodrošina maigu un efektīvu ādas un matu kopšanu. Lasīt vairāk...


ĪPAŠĪBAS

ODA Naturals pavasara kolekcija ietver barojošu dušas želeju ar jūras aļģu ekstraktu un matu šampūnu, kas atjauno ar keratīnu. Pateicoties dabīgām aktīvām sastāvdaļām un viegla mazgāšanas bāze, šie produkti nodrošina maigu un efektīvu ādas un matu kopšanu.

GALVENIE KOMPONENTI

Komplekss METAMYKS ir unikāla krievu biotehnologu attīstība.

Dabīgais komplekss METAMYKS uzlabo šūnu uzturu, paātrina to atjaunošanos, uztur mitrumu ādā un palielina tā aizsargājošās īpašības. Tas ir antioksidantu un fermentu avots, kas veicina kolagēna ražošanu, olbaltumvielu, kas ir atbildīgs par ādas elastību un blīvumu. METAMIKS satur kofermentu Q10, aminoskābes, polisaharīdus, fosfolipīdus, organiskās un taukskābes, vitamīnus B, D, F, E, makro un mikroelementus.

Cocamidopropyl betaine

Mīksta mazgāšanas bāze, kokosriekstu eļļas atvasinājums. Veicina maigu ādas un matu attīrīšanu, veido bagātīgu, delikātu putu, ko var viegli mazgāt. Nepārmērējiet ādu.

Jūraszāles

Jūras dīgļi ir bagāti ar sastāvu, kurā ir PUFA Omega 3, polisaharīdi, vitamīni, minerāli. Produkti, kas pamatojas uz aļģēm, intensīvi baro ādu, stimulē vielmaiņas procesus, uzlabo asins piegādi, palīdz normalizēt skābju un bāzes līdzsvaru un veicina paātrinātu reģenerāciju. Lieliski piemērots jutīgai ādai, kas ir sausa un kairinoša.

Hidrolizēts keratīns

Keratīns ir proteīns, ko plaši izmanto profesionālos matu kopšanas līdzekļos. Hidrolizēts keratīns, kas tiek izmantots ODA Naturals šampūnā, ir īpaši viegli iestrādāts matu struktūrā, aizpildot tukšumus bojājumu zonās. Regulāra šampūnu lietošanas rezultātā mati kļūst gludi, zīdaini un apjomīgi, vieglāk ķemmēti un piemēroti.

SASTĀVS

Barojošs dušas želeja ar jūraszāļu ekstraktu

Ūdens, kokamidoprila betaīns, laurilglikozīds, laurilmetila nātrija isethionāts, glicerīns, metamikss, sorbīts, citronskābe, smaržu sastāvs, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, jūras aļģu ekstrakts, tetranātrija glutamāta diacetāts.

Shampoo matu atjaunošanai ar keratīnu

Ūdens, laurils metilnātrija isējonāts, laurilsalidīns, kokamidopropilbetains, glicerīns, METAMIKI, keratīna hidrolizāts, sorbīts, citronskābe, smaržu sastāvs, polikvaterijs-10, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, tetranātrija glutamāta diacetāts

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti