Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Pack of life
Integrēta labsajūta: Pack of life (Coral Club)

Pack of life

Unikāls trīs produktu kopums, kas efektīvi uztur veselību un palielina ķermeņa bioenerģētisko potenciālu. Pateicoties to sinerģiskajai darbībai, jūs jutīsities pie fiziskās pīķa un uzlabosiet intelektuālo garu. Lasīt vairāk...


"Pack of Life" – tas ir unikāls komplekts, kurā ir 3 produkti, kuri uztur organisma darbību un paaugstina tā bioenerģētisko potenciālu. Pateicoties šiem produktiem jūs atkal sajutīsiet sevi fiziskās aktivitātes virsotnē, paaugstināsiet izturību, uzlabosiet daudzu orgānu sistēmu darbību, tai skaitā arī gremošanas sistēmas darbību.

Coral Mine


Minerālu kompozīcija, kas regulē minerālu līdzsvaru organismā, un dzīvībai svarīgo sistēmu un orgānu darbību. Minerālsāļu komplekss palīdz stabilizēt nepieciešamu pH līmeni, regulē arteriālo spiedienu un sirds ritmu, ir profilakses līdzeklis osteoporozei, artrītu, paaugstina muskuļu elastību, atjauno kaulu un skrimšļu audu struktūru, regulē nieru, gremošanas sistēmas darbību, uzlabo ādas stāvokli.

Activin


Ietver sevī dažādas dabīgas izcelsmes sastāvdaļas-antioksidantus (inulīnu, vīnogu kauliņu ekstraktu, bišu māšu peru pieniņu, zaļās tējas, ginko biloba lapu un dadža sēklu ekstraktus u.c.), kas aktīvi sasaista brīvos radikāļus, kavē novecošanās procesus, paaugstina organisma enerģiju un izturību, stabilizē dzīvības uzturēšanas sistēmas. Produkta lietošana kavē novecošanās procesus, paaugstina organisma tonusu, uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas funkcijas, uzlabo atmiņu, paaugstina izturību un paātrina atveseļošanās procesus.

Assimilator


Produkts, kas uzlabo gremošanu. Tā sastāvā ir galvenie augu izcelsmes fermenti (amilāze, celulāze, laktāze, proteāze, papaīns, bromelains, lipāze), kuri kuņģa un zarnu traktā sašķeļ barības vielas līdz vienkāršām molekulām, kuras pēc tam uzsūcoties caur zarnu traktu gļotādu, nonāk asinīs. Produkts nepieciešams gremošanas uzlabošanai un pārtikas asimilēšanai, mazina meteorismu, smaguma sajūtu kuņģī, apgādā šūnas ar barības vielām, paaugstina organisma imūno statusu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Piedāvātie produkti