Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Aktīvā ilgmūžība / PentoKan
HIT
Enerģija un darbaspējas: PentoKan (Coral Club)

PentoKan (20 šķīstošas tabletes)

Tas ir sabalansēts kālija, C vitamīna un ribozes komplekss. Šis produkts uzlabo veiktspēju, atbalsta sirds un asinsvadu veselību. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu PentoKan (20 šķīstošas tabletes), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
PentoKan (20 šķīstošas tabletes)

SASTĀVS


arrow
Kālija (hidrokarbonāts) 420 mg.
arrow
C vitamīns (L-askorbīnskābe) 100 mg.
arrow
Riboze 20 mg.
arrow
Palīgierīces.

"PentoKan" - sabalansēta kālija, C vitamīna un ribozes kombinācija - trīs sastāvdaļas, kas nepieciešamas, lai uzturētu efektīvu enerģijas apmaiņu. Ērta izdalīšanās forma nodrošina lielāku biopieejamību, ļaujot aktīvajām vielām absorbēties ātrāk un labāk.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


Kālijs ir elements, kura vērtību ir grūti pārvērtēt. Tas ir iekļauts visos intracelulāros šķidrumos un palīdz normalizēt skābes un bāzes līdzsvaru. Kālijs ir svarīgs sirds veselībai, samazina miokarda vadītspēju. Samazinot asins līmeni, palielinās aritmiju risks. Šīs minerālvielas līmenis organismā lielā mērā nosaka mūsu sniegumu un vitalitāti; kad tas samazinās (intensīvas fiziskas vai garīgas darbības, stresa, nesabalansētas uztura dēļ), cilvēks jūtas vājināts un ātri noguris.

C vitamīns ir būtisks vitamīns veselībai un ir antioksidantu īpašības. Ja jūs dzīvojat aktīvā dzīvē, smagi strādājat, bieži sastopaties ar stresu vai dzīvojat nelabvēlīgos apstākļos, tad jums tas īpaši nepieciešams. C vitamīns palīdz piegādāt skābekli muskuļiem un audiem, ir iesaistīts kolagēna sintēzes procesā, veicina labāku olbaltumvielu absorbciju. Pateicoties viņam, organisms pēc stresa un stresa atjaunojas ātrāk. C vitamīns arī palīdz aizsargāt organismu no priekšlaicīgas novecošanas.

Riboze ir nepieciešama ATP molekulu (adenozīna trifosfāta) sintēzei, caur kuru visas mūsu ķermeņa šūnas saglabā un izmanto enerģiju bioķīmiskām reakcijām. Riboze ir īpaši svarīga sportistiem: ATP koncentrācija šūnās pēc treniņa (vai citas stresa situācijas) ievērojami samazinās, un papildu ribozes patēriņš palīdz atjaunot enerģijas rezerves.

PIETEIKUMS


arrow
Uzturēt augstu enerģijas un veiktspējas līmeni.
arrow
Ātrāka atveseļošanās no stresa un stresa.
arrow
Saglabāt sirds veselību.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti