Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Sieviešu veselība / PhytoMix for Women
HIT
Sieviešu veselība: PhytoMix for Women (Coral Club)

PhytoMix for Women (30 kapsulas)

Labvēlīgi ietekmē sieviešu ķermeņa hormonālo fonu, maigi nomierina, palīdz tikt galā ar depresiju, neirozi un bezmiegu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu PhytoMix for Women (30 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
PhytoMix for Women (30 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Beta-alanīns - 400 mg
arrow
Apiņu konusu ekstrakts - 100 mg
arrow
Linu sēklu ekstrakts - 30 mg
arrow
Safrāna sēklu ekstrakts - 20 mg

“PhytoMix sievietēm” ir ne-hormonāls produkts, kas paredzēts sieviešu fiziskajai un psiholoģiskajai veselībai pirms menopauzes un pēc menopauzes, kā arī diskomforta samazināšana, kas saistīta ar tipiskiem menopauzes simptomiem (karstuma vilnis, svīšana, emocionālā nestabilitāte, bezmiegs, depresija).

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Beta-alanīns ir aminoskābe, kurai ir svarīga loma tādu simptomu mazināšanā kā karstuma uzliesmojumi, nakts svīšana un asinsspiediena tapas, kas bieži ietekmē sievietes pārejas laikā uz menopauzi un menopauzes laikā. Beta-alanīna pieņemšana palīdz mazināt plūdmaiņu intensitāti, normalizēt „miega-modināšanas” ciklu un uzlabot psihoemocionālo stāvokli. Beta-alanīns ir viena no efektīvākajām aminoskābēm, kas pozitīvi ietekmē dzīves kvalitāti menopauzes laikā.

Lifenol apiņu ekstraktam ir labvēlīga ietekme uz sieviešu veselību, un šīs brīnumainās ietekmes noslēpums ir apiņu rogas. No tiem fitoestrogēns 8- prenilnaringenīns tika izolēts. Pēc savām īpašībām tā ir tuvu sieviešu hormoniem, estrogēnam un spēj kompensēt to līmeņa samazināšanos menopauzes laikā. Pierādīts. Kas Lifenol ® apiņu rogas izrāda ar stabilu koncentrāciju.

Aktīvās sastāvdaļas spēj samazināt sāpes menstruāciju laikā, normalizēt menstruālo ciklu, samazināt paaugstinātu nervozitāti, aizkaitināmību, nervozitāti, nogurumu un veicina veselīgu un dziļu miegu.

Linu sēklas ir bagātas ar alfa-linolēnskābi (būtisku omega-3 taukskābju) un fitokemijām, piemēram, lignāniem. Linu sēklas ir ļoti labvēlīgas sieviešu veselībai kā fitoestrogēnu avotam, kas ir īpaši svarīgs menopauzes laikā. Pētījumi ir parādījuši, ka linu sēklu fitoekstragēni, kas papildināti ar oega-3 PUFA, veicina izteiktu menopauzes simptomu mazināšanos.

Safrāna ekstrakts nodrošina antidepresantu, jo tas spēj normalizēt serotonīna līmeni smadzenēs. Kā jūs zināt, sievietes menopauzes laikā bieži piedzīvo depresiju, apātiju, grūtības koncentrēties. Šos emocionālos traucējumus izraisa paralēli sastopami estrogēnu līmeņa simptomi, ar kuriem samazinās serotonīna „laimes hormona” līmenis. Depresija var būt saistīta ar citiem simptomiem: ātrs svara pieaugums vai svara zudums, miega traucējumi. Pierādīts, ka safrāna ekstrakts nodrošinās pozitīvu attieksmi un neļaus iegūt papildu svaru.

PIETEIKUMS


arrow
Palīdz samazināt karstumu mirgošanas biežumu un intensitāti.
arrow
Palīdz normalizēt miega režīmu.
arrow
Stabilizē emocionālo stāvokli.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti