Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Attīrīšanās / Program 2 Colo-Vada Plus packet 2
Attīrīšanās: Program 2 Colo-Vada Plus, packet 2 (Coral Club)

Program 2 Colo-Vada Plus packet 2

Šis komplekts ir paredzēts, lai optimizētu ķermeņa attīrīšanas procesu un saglabātu vitamīnu-minerālu līdzsvaru. Lasīt vairāk...


Programma 2 Colo-Vada Plus ir efektīva kompleksa programma, kas attīra ķermeni un atjauno veselīgu iekšējo vidi, netraucējot ikdienas rutīnu un neradot diskomfortu.

Programma 2 Colo-Vada Plus ir 14 dienu programma, kas paredzēta ķermeņa tīrīšanai un detoksikācijai. Trīsfāžu process ir izstrādāts, lai panāktu maksimālu efektu, atbrīvojot jūsu ķermeni no kaitīgiem toksīniem un atkritumiem, vienlaikus palīdzot atjaunot gremošanas funkciju un vispārējo veselību.

1. fāze: Sagatavošana - 7 dienas


Pirmajā programmas posmā izmantojiet 14 paku skaitu 1. Katrā no šiem iepakojumiem ir šādi produkti: Ultimate (1 tablete), C vitamīns (1 tablete), lucernas (2 kapsulas), Cascara Sagrada (1 tablete), kombinācijas 2 (2 kapsulas), Black Walnut Leaves (2 tabletes) un Super Flora (14 kapsulas).
Šajā konkrētajā posmā ķermenis gatavojas detoksikācijai, un toksīni tiek izskaloti uz resno zarnu. Barības vielu piedāvājums palīdz normalizēt zarnu darbību.

2. fāze: Tīrīšana - 4 dienas


Programmas otrajā posmā izmantojiet 8 iepakojumus ar 2 un 16 "Colo-Vada Mix" pulvera iepakojumiem. Katrā 2. iepakojumā ir: Ultimate (1 tablete), C vitamīns (1 tablete), Alfalfa (2 kapsulas), Cascara Sagrada (1 tablete), Combination 2 (1 kapsula), Black Walnut Leaves (1 tablete) un Super Flora ( 8 kapsulas).
Šajā konkrētajā stadijā pulveris "Colo-Vada Mix" pūš, lai izveidotu želatīnu, kas iesaiņo lielu masas apstulbināto zarnu saturu un viegli tos noņem.

3. fāze: Restaurācija - 3 dienas


Programmas trešajā posmā izmantojiet 6 iepakojumus Nr. 3 ar šādām sastāvdaļām: Ultimate (1 tablete), C vitamīns (1 tablete), lucernas (2 kapsulas), Cascara Sagrada (1 tablete), DigestAble (1 kapsula) un Super Flora (8 kapsulas).

Trešais posms ir par kuņģa un zarnu trakta un zarnu mikrobu floras atjaunošanos, apvienojot dabīgas probiotikas kultūras (bifidobaktērijas un laktobacillus) un gremošanas enzimus (amilāzes, proteāzes, lipāzes, bromelainu uc).

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs