Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Vīzijas programma

Vīzijas programma

Sākumlapa / Programmas / Vīzija
Lai orientētos telpā, iegūtu vizuālu informāciju, cilvēkam nepieciešama redze. To dāvina Visvarenais un tas ir logs pasaulē. Vissvarīgākais ir to saglabāt!

Mūsdienu pasaulē ir svarīgi, lai būtu laba redze. Viņa mazās novirzes patiešām var iznīcināt visus sapņus par turpmākām studijām, profesionālo darbību un sportu. Mēs palīdzēsim atjaunot redzi, izmantojot dabiskas sastāvdaļas.

Galvenie redzes pasliktināšanās cēloņi pieaugušajiem un bērniem ir ūdens, kā arī beta-karotīna trūkums organismā, kas nepieciešams A vitamīna sintēzei.

Vīzijas izstrādājumi

arrow
Visi-Prime - saglabā redzes asumu un kvalitāti. Tas atvieglo vizuālo slodzi, lasot grāmatas, strādājot pie datora un skatoties TV. Efektīva pret konjunktivītu, asaru maisiņa iekaisumu, plankumiem uz radzenes, novērš tuvredzību un kataraktas attīstību agrīnā stadijā.
arrow
Coral Lecithin – nepieciešams aknu, smadzeņu, sirds un asinsvadu sistēmas bojāto šūnu strukturālai atjaunošanai. Lecitīns paātrina aknu audu strukturālo atjaunošanos narkotiku, vīrusu, alkohola, nikotīna toksiskās iedarbības rezultātā. Tā papildu ieviešana uzturā novērš acu nogurumu un dažādus redzes traucējumus, uzlabo atmiņu, mazina trauksmi, depresiju, samazina sliktā holesterīna līmeni. Bez tā nav iespējams bojāto šūnu atjaunošanas process un jaunu dzimšana.
arrow
Coral Taurine ir aminoskābe, kas regulē visu ķermeņa sistēmu darbību, aktivizē smadzeņu darbību, uzlabo atmiņu, cīnās ar depresiju un slikto holesterīnu, kā arī stiprina tīkleni. Regulē sirds un asinsvadu sistēmas darbu, normalizē asinsspiedienu, regulē vielmaiņu, veicina tauku un ogļhidrātu sadalīšanos un uzsūkšanos, aizsargā locītavas, kalpo diabēta profilaksei. Tas ir nepieciešams cilvēkiem, kuri cieš no autisma, hepatīta un diabēta. Turklāt tas labvēlīgi ietekmē cilvēkus, kuri cieš no epilepsijas.
arrow
Folic Acid (B9 vitamīns) - aktīvi piedalās DNS un RNS molekulu reprodukcijā, atbalsta imūnsistēmu, uzlabo redzi, garastāvokli, mazina depresiju, palīdz novērst insultu. Tas ir obligāts grūtniecēm un sievietēm, kuras plāno grūtniecību.
arrow
Coral Chlorella ir vērtīgu augu olbaltumvielu, B, D vitamīnu, beta-karotīna un minerālvielu (tostarp joda, kālija, mangāna) avots, ir nepieciešama pareizai augļa un bērna attīstībai, veicina asins piesātinājumu ar skābekli un hemoglobīnu. Izvada no organisma smagos metālus un toksīnus. Stimulē kuņģa-zarnu trakta darbību, stiprina sirds muskuli, piemīt pretvēža iedarbība, stiprina zobus un smaganas.
arrow
Coral-Mine ir minerālu kompozīcija, kas spēj mainīt ūdens fizikālās un ķīmiskās īpašības, skābju-bāzes līdzsvaru (pH) sārmināšanas virzienā. Coral-Mine minerālu jonizētā forma padara ūdeni labvēlīgu un bioloģiski pieejamu ķermenim.
Visi-Prime
Coral Lecithin
Coral Taurine
Folic Acid
Coral Chlorella
Coral-Mine

Ieteikumi

Ja jūs nekad neesat attīrīts no toksīniem, toksīniem un parazītiem, tad jebkura jūsu izvēlētā programma vai atsevišķs produkts būs neefektīvs. Turklāt tā vietā, lai iegūtu veselības rezultātu, jūs varat tikai provocēt savas slimības saasinājumu.

Tāpēc, pirms uzsākt atveseļošanos, iesakām sākt ar soli pa solim Veselības koncepciju. Pārdomāta koncepta aktīvo komponentu kombinācija ļaus ātri sasniegt veselības veicināšanas rezultātus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, ņemot vērā visas jūsu ķermeņa īpašības, varat sazināties ar konsultantu.

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Latvijā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī