Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Aktīvās sastāvdaļas / Aminoskābes / Protivity
Aminoskābes: Protivity (Coral Club)

Protivity (140 tabletes)

Produkta darbība ir pārtraukta
Protivity – tai unikalus subalansuotas rinkinys iš 11 amino rūgštys, kurie užtikrina maksimalų efektyvumą anabolinių baltymų syntezowanych organizme. Lasīt vairāk...


Protivity – tai unikalus subalansuotas rinkinys iš 11 amino rūgštys, kurie užtikrina maksimalų efektyvumą anabolinių baltymų syntezowanych organizme. Rinkinys turi 5 kartus didesnį efektyvumą, nei bet koks baltymas, izoliuoti iš kviečių ar sojos pupelių, taip pat казеина. Protivity yra specialus kompleksas natūralių amino rūgščių, optimaliai rankomis išrūšiuoti kiekiais. Rinkinys amino rūgštys yra unikalios sistemos maitinimo белковой.

Protivity rekomenduojama kaip maisto papildas, skirtas sportininkų, profesionaliems sportininkams ir visiems, kurie domisi pagerinti baltymų sintezę organizme, didėja raumenų jėgą ir ištvermę, mažina metu atstatyti raumenis po fizinių apkrovų, sumažinus riebalinio audinio. Be to, prisideda prie normalizavimo generuoti hormonų, fermentų ir kt imuninę sistemą. Skirtingai nuo baltymų, esančių mėsoje, птице ir žuvų, kurios усваиваются laikrodžiu, Protivity kaip paruoštų amino rūgščių усваивается per 20 minučių.

Sudėtis: 1 dozė (5 tablečių) yra: vitaminas C (askorbyl пальмитиновая) 50 mg, amino rūgščių rinkinį 5 mg: L-изолейцин, hidrochloridas, L-лизина, L-фенилаланин, hidrochloridas, L-аргинина, L-глутамин, L-leucinas, L-метионин, L-treonina, L-valina, hidrochloridas, L-гистидина, L-5-hydroxytryptofan, taip pat pagalbinės medžiagos: стеариновая rūgštis, целлюлоза mikrokrystaliczną, жвачку целлюлозой, диоксид silicio dioksidas.

Taikymo būdas: Naudoti kaip maisto papildus 5 tablečių per dieną. Kai fizinės apkrovos, болезнях arba стрессе - 5 tablečių per 20-30 minučių iki pusryčių, būtinai запивая 230-350 ml vandens; po 5 tabletes prieš vakarienę, taip pat запивая vandeniu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs