Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Aktīvā ilgmūžība / Safrino
Aktīva ilgmūžība Safrino (Coral Club)

Safrino (30 augu izcelsmes kapsulas)

Palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru regulāra ikdienas stresa apstākļos, mazina spriedzi un aizkaitināmību, uzlabo noskaņojumu un miega kvalitāti. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Safrino (30 augu izcelsmes kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
arrow
Palīdz atjaunot emocionālo līdzsvaru stresa apstākļos, tostarp PMS un menopauzes laikā, uzlabot noskaņojumu un miega kvalitāti, samazināt stresa ietekmi uz sirdi, uzturot normālu sirdsdarbības ātrumu.
arrow
30 mg patentētā šafrāna ekstrakta Safr'Inside™ un 350 mg mioinozitola 1 kapsulā.
arrow
Ērta lietošana 1 reizi dienā.

Patentētais šafrāna ekstrakts Safr'Inside


Šis ir pirmais un vienīgais patentētais safrāna ekstrakts Eiropā – franču kompānijas Activ`Inside 7 gadu zinātnisko pētījumu rezultāts. To iegūst no augstas kvalitātes Irānas Sargol safrāna, kas ir bagāts ar aktīvajām vielām – safromotivīniem (krocīns, pikrokrocīns un safranāls), kas pazīstami ar spēju izturēt stresu. Patentētā Tech'care Extraction™ ekstrakta tehnoloģija saglabā augstu safromotivīnu koncentrāciju un to unikālo dabisko profilu.

Safr'Inside™ bija NutraIngredients Awards Asia finālists 2018. gadā un NutraIngredients Awards Europe finālists 2021. gadā.
Saskaņā ar klīnisko novērojumu rezultātiem, Safr'Inside ™ palielina serotonīna koncentrāciju par 50%, samazina kortizola (stresa hormona) līmeni par 44%.

Mioinozitols


Inozitola aktīvā forma, kas organismā viegli uzsūcas. Mioinozitols ir atrodams dažos augļos, pākšaugos un riekstos, un organisms to sintezē arī pats. Tam ir svarīga loma glikozes – smadzeņu enerģijas avota - vielmaiņā, tas ir nepieciešams serotonīna un dopamīna fizioloģiskajai iedarbībai, kas palielina stresa izturību, palīdz mazināt trauksmi un aizkaitināmību.

Lietošana


Pieaugušajiem 1 kapsula dienā, ēšanas laikā. Lietošanas ilgums - 1 mēnesis.
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kontrindikācijas


Individuāla produkta sastāvdaļu nepanesamība, grūtniecība, laktācija (bērna zīdīšanas laikā). Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Glabāšanas veids


Glabāt sausā, no tiešiem saules stariem pasargātā un bērniem nepieejamā vietā, 15-25°С temperatūrā.

Derīguma termiņš


2 gadi no ražošanas datuma.

Ražotājvalsts


Slovēnija

SASTĀVS


arrow
Inozīts (mioinozitols) 350 mg
arrow
Safrāna sēklu stigmu ekstrakts Safr'Inside ™ 30 mg
arrow
Cinks (cinka oksīds kapsulas apvalkā) 2,3 mg
arrow
Palīgkomponenti

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs