Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Sieviešu veselība / Selenium
Imūno atbalstu: Selēns / Selenium (Coral Club)

Selenium (100 kapsulas)

Seleno produktas yra jūsų sveikatos, ilgaamžiškumo ir grožio paslaptis. Nepakeičiamas mikroelementas organizmui. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Selenium (100 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Selenium (100 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Selēns (L-selenometionīns) - 75 µg.
arrow
C vitamīns - 75 mg.
arrow
Palīgierīces.

Produkts satur vislabāko antioksidantu sinerģisko kompleksu - minerālu selēnu un C vitamīnu, kas aizsargā pret priekšlaicīgu novecošanos, atbalsta svarīgo sistēmu, tostarp imūnās un sirds un asinsvadu sistēmas, darbu, piedalās organisma detoksikācijas procesā, uzlabo ādas stāvokli.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


Selēns - viens no svarīgākajiem mikroelementiem veselībai. No pārtikas avotiem, aknas, gaļa, mājputni, laši, lazdu rieksti, ķiploki un graudaugi ir bagātākie selēnā.

Cilvēkiem selēns ir daļa no antioksidanta fermenta glutationa peroksidāzes, ar kuru aizsargā šūnas no brīvajiem radikāļiem. Šis enzīms ir galvenais selēna depozīts organismā (no 30 līdz 60%). Turklāt, tā kā E un C vitamīnu sinerģists, selēns uzlabo to antioksidantu aktivitāti. Kopā ar to atbalsta prostatas un olnīcu veselību, palielina ķermeņa stabilitāti un starojumu. Selēna trūkums ne tikai samazina imunitāti un efektivitāti, bet arī izraisa sirds un asinsvadu slimību, vīriešu un sieviešu neauglības attīstību, smago metālu uzkrāšanos un priekšlaicīgu novecošanos.

Tā kā selēns ir daļa no īpašiem enzīmiem, tas ir iesaistīts joda metabolismā un vairogdziedzera hormona T3 veidošanā, kas ir nepieciešams organisma, it īpaši centrālās nervu sistēmas, normālai fiziskai un psiholoģiskai attīstībai.

Selēns ir muskuļu audu proteīnu, tostarp miokarda, sastāvdaļa. Tas uzlabo asinsvadu sieniņu elastību un asinsriti, barības vielu un skābekļa transportēšanu uz audiem un ir atbildīgs par trombocītu asins šūnu normālo stāvokli.

Selēnam un C vitamīnam ir nozīmīga loma imūnsistēmas veselības saglabāšanā. Tie veicina galveno imūnsistēmu sintēzi: leikocīti, limfocīti, antivielas, makrofāgi un interferons un tādējādi stiprina organisma aizsardzību pret nelabvēlīgiem faktoriem.

Selēns ir ļoti svarīgs veselīgai ādai. Tas pasargā ādu no smagiem metāliem un brīvajiem radikāļiem, novēršot priekšlaicīgu novecošanos, uzlabo tās elastību, samazina melanīna sintēzi, samazinot ādas pigmentāciju.

PIETEIKUMS


Selēns pozitīvi ietekmē veselību:
arrow
Nodrošina normālu sirds un asinsvadu, imūnsistēmas un citu sistēmu darbību.
arrow
Palīdz palēnināt novecošanās procesu.
arrow
Palīdz saglabāt ādas elastību.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti