Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Aktīvā ilgmūžība / Tasty B ar citrona garšu
Vitamīni: Tasty B lime flavor / Tasty B ar citrona garšu, 30 košļājamās tabletes (Coral Club)

Tasty B ar citrona garšu

Tas aktīvi piedalās šūnu metabolisma, ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku metabolisma regulēšanā. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Tasty B ar citrona garšu, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Tasty B ar citrona garšu

ĪPAŠĪBAS


arrow
Palīdz saglabāt veselu nervu un sirds un asinsvadu sistēmu.
arrow
Uzlabo uzmanības koncentrāciju, atmiņu un prāta spējas.
arrow
Piedalās energoapmaiņā.

LIETOŠANA


Pa 1 tabletei 1 reizi dienā ēšanas laikā.

Galvenās sastāvdaļas:

Vitamīns В1 (tiamīns)


Aktīvi piedalās šūnu metabolisma regulēšanā, ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku apmaiņā. Tas ir svarīgs normālai nervu sistēmas darbībai: uzlabo atmiņu un prāta spējas, kavē smadzeņu šūnu novecošanos, palīdz stabilizēt emocionālo stāvokli.

Vitamīns В2 (riboflavīns)


Piedalās ATF molekulu – “dzīves degvielas” sintēzē, tāpēc tas ir nepieciešams enerģijas izstrādei. Svarīgs acu, aknu veselībai, piedalās nervu šūnu sintēzē, uzlabo asinsradi.

Vitamīns В3 (niacīns)


Uztur normālu metabolismu un enerģijas apmaiņu, palīdz kontrolēt holesterīna līmeni organismā, kavē aterosklerotisko veidojumu nogulsnēšanos uz asinsvadu sieniņām. Sniedz maigu sedatīvu iedarbību, mazina trauksmes, apātijas, stresa stāvokli.

Vitamīns В5 (pantotēnskābe)


Veicina efektīvu CNS darbību, stiprina imunitāti. Uzlabo vispārējo organisma tonusu, cīnās ar nogurumu un paaugstina izturību.

Vitamīns В6 (piridoksīns)


Kopā ar folskābi un vitamīnu B12 palīdz uzturēt nervu un sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Piedalās olbaltumvielu, hormonu un eritrocītu sintēzē; nepieciešams pilnvērtīgai B12 vitamīna uzņemšanai.

Vitamīns В7 (biotīns)


Nepieciešams šūnu augšanai un dalīties spējai, jo piedalās nukleīnskābes sintēzē. Nepieciešams keratīna (galvenā matu “celtniecības materiāla”) veidošanai un normālai matu sīpola veidošanai. Tā sastāvā ir sērs, kas nepieciešams kolagēna sintēzei, proti – ādas tvirtuma un elastības saglabāšanai.

Vitamīns В9 (folskābe)


Labvēlīgi ietekmē audu augšanu un attīstību, normalizē imūnsistēmas un sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Piedalās aminoskābju, fermentu sintēze un asinsrades procesā, palīdz normalizēt aknu darbību un gremošanas sistēmas darbību. Svarīgs sieviešu reproduktīvās veselības uzturēšanai.

Vitamīns В12 (ciānkobalamīns)


Palīdz novērst anēmiju, paaugstina enerģijas līmeni, uztur veselu nervu sistēmu, uzlabo koncentrācijas spēju, atmiņu, prāta spējas.

SASTĀVS


arrow
Vitamīns B1 1,1 mg
arrow
Vitamīns В2 1,4 mg
arrow
Nikotinamīds 16 mg
arrow
Vitamīns В6 1,4 mg
arrow
Folskābe 200 mkg
arrow
Vitamīns В12 2,5 mkg
arrow
Biotīns 50 mkg
arrow
Vitamīns В5 (pantotēnskābe) 6 mg
arrow
Palīgvielas

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs