Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Antioksidantu aizsardzība / Zaferan
Gremošana: Zaferan (Coral Club)

Zaferan (60 kapsulas)

Zaferan ir produkts, kura pamatā ir kurkuma ietekme uz aknu un žultspūšļa veselību. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Zaferan (60 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Zaferan (60 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Kurkuma ekstrakts - 120 mg.
arrow
Papildu komponenti.

"Zaferan" līdzeklis aknu un žultspūšļa veselībai. Daļa no sakneņu no kurkumīna palielina saraušanās aktivitāti žultspūšļa, aknu šūnu veidošanos žultsskābju un žults atteci samazina sliktā holesterīna (ZBL) līmeni asinīs.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


Kurkums ir dziļais reljefs. Nav brīnums, ka cilvēki Indijā, Ķīnā, Ceylon un Java sauc to par "dzelteno ingveru". Vissvarīgākais ir visu veidu kurkuma, Curcuma longa vai kurkuma, kura aromātiskais sakneņi ir daļa no dažādiem garšvielu garšvielu veidiem. Daudziem no mums, kurkuma zināma, galvenokārt, kā garšvielu ar smalku, ingveru aromātu un rūgta garšu garšu. Šī krāsa un aromāts dod augu vissvarīgākās bioloģiski aktīvās kurkuma vielas, kurkuminoīdus, ieskaitot kurkumīnu, kā arī ēteriskās eļļas.

Pateicoties šīm vielām, kurkuma tagad uzskata par ārstniecisku augu, galvenokārt stimulējot žults veidošanos un uzlabojot žultspūšļa un aknu darbību. Curcuminoids aktīvi ietekmē žultspūšļa gludos muskuļus, palielina tā tonusu, veicina žultspūšļa samazināšanos un iztukšošanos. Tie arī palielinās aknas žultsskābes sintēzes šūnām, un ar to, un nogulsnēšanas summu žults, žults paātrinātu aizplūdi intrahepatiska žultsvadu, tādējādi neļaujot sabiezējoša un holestāze.

Curcuminoids uzlabo choleretic funkcijas, ir tieši saistīta ar holesterīna regulējošo darbību. Sakarā ar stimulējošu ietekmi uz žultsskābju un fosfolipīdu paātrina sadalīšanās kurkumīna šajā žults holesterīna un triglicerīdu zema blīvuma, kas samazina iespējamību veidošanās aknās pati, jo īpaši žultspūšļa, cholesteric recekļi migrējošu ar laiku formā holesterīna akmeņiem.

Ir svarīgi atzīmēt, ka curcuminoīdiem ir spēcīga antioksidanta iedarbība. Tie aizsargā aknu šūnas no oksidatīviem bojājumiem, novērš pašu žults skābju oksidēšanu, gala produktus holesterīna metabolisma un veicina to elimināciju. Un kurkumīns samazina arī prostaglandīnu un leikotrienu sintēzi, kas ir galvenie žultspūšļa iekaisuma mediatori.

Turklāt, bioloģiski aktīvas vielas kurkuma iesaistīti attīstībā specifisku enzīmu (piemēram, glutationa), kas aizsargā aknas no saskares ar toksīniem, un ksenobiotiku (pesticīdi, sadzīves ķīmijas, medikamentu). Kurkuma ne tikai attīra un uzlabo asinsriti, bet arī stimulē eritrocītu veidošanos. Šis augs regulē vielmaiņu, koriģējot gan atlaišanu, gan metabolisma procesa nepietiekamību, gan veicina olbaltumvielu uzsūkšanos.

LIETOJUMS


arrow
labvēlīgi ietekmē žultspūšļa un aknu darbību;
arrow
normalizē žāviņu izdalīšanos un žultsskābju veidošanos;
arrow
samazina iekaisuma un intoksikācijas procesus aknās;
arrow
normalizē vielmaiņu;
arrow
piemīt antioksidanta iedarbība.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs