Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Aktīvās sastāvdaļas / Minerālvielas / Zinc Methionine 15 mg
NEW
Minerālvielas: Zinc Methionine (Coral Club)

Zinc Methionine 15 mg (90 kapsulas)

Cinka avots helātu formas cinka savienojumā ar aminoskābi metionīnu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Zinc Methionine 15 mg (90 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.

Cinks


Cinks ir viens no visbiežāk sastopamajiem mikroelementiem cilvēka organismā. Vislielākais tā saturs ir kaulos un muskuļos, tas ir klātesošs arī ādā, tīklenē, smadzenēs, aknās, aizkuņģa un prostatas dziedzeros, smadzenēs. Turklāt cinks ietilpst daudzu fermentu sastāvā, kas nepieciešami dažādām bioķīmiskām reakcijām un ietekmē antioksidantu aizsardzību, gremošanas procesus, olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu vielmaiņu, audu reģenerāciju, imūnšūnu attīstību un darbību, hemoglobīna sintēzi un daudz ko citu.

Cinka uzsūkšanās ir cieši saistīta ar uzturu. Neskatoties uz pietiekamu skaitu pārtikas avotu, kas satur cinku (gaļa, mājputni, piena produkti, jūras veltes, olas), ir tikpat daudz pārtikas produktu, kuri, lietojot tos kopā, ievērojami kavē cinka uzsūkšanos. Pie šādiem produktiem pieder graudaugi, pākšaugi, rieksti, sēklas, kā arī daži augļi un dārzeņi – tie satur dabīgas vielas fitātus, kas ar cinku veido savienojumus, kurus organisms nespēj asimilēt.

Cinka helātu formas savienojums ar aminoskābi metionīnu palīdz aizsargāt cinku no faktoriem, kas pasliktina tā bioloģisko pieejamību, tādejādi uzlabojot tā uzsūkšanos.


Lietošana


Pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā, ēšanas laikā.
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kontrindikācijas


Grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Glabāšanas veids


Glabāt sausā, no tiešiem saules stariem pasargātā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūras diapazonā 15-25°С. Pēc atvēršanas pudelīti glabāt cieši aizvērtu tādos pat apstākļos.

Derīguma termiņš


2 gadi no izlaides datuma.

Ražotājvalsts


Spānija

SASTĀVS


Cinks (mono-L-metionīna sulfāts) 15 mg, palīgkomponenti.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Piedāvātie produkti