ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Про компанію Coral Club, детальніше про компанію coral club, де знаходиться офіс продажів у вашій країні або місті, як отрима

Про компанію Coral Club

Кораловий клуб вже понад 20 років виробляє продукцію для здоров'я.
Грунтуючись на результатах досліджень та практиці застосування продуктів була розроблена концепція здоров'я, яка заслужила довіру споживачів.

Натуральні інгредієнти, збалансовані в біодоступній формі, допомагають організму справлятися з наслідками несприятливої екології, неправильного харчування, лікування антибіотиками та ін. Вони легко засвоюються та дбайливо відновлюють організм на клітинному рівні.

Список продуктів компанії включає: засоби для підтримки імунітету, продукти для занять спортом, набори Detox, антипаразитарну і багато інших програм. Також в асортименті компанії ви знайдете натуральну косметику та екологічні засоби для догляду за будинком.

1998, ТОРОНТО
Перший офіс компанії відкрився в Канаді, у місті Торонто у 1998 році. З того часу компанія пройшла великий шлях до надійної інфраструктури, що пропонує своїм клієнтам можливість кардинального покращення життя.
ПРЕДСТАВНИЦТВА У 35 КРАЇНАХ
Компанія робить все, щоб бути ближчими до споживачів у всьому світі, тому щороку розширює географію присутності та відкриває представництва у нових країнах та містах.
ДОСТАВКА В 175 КРАЇН
Здійснюйте покупки в офісах продажів по всьому світу або оформлюйте онлайн-замовлення в будь-яку точку планети.
ПРО ПРОДУКТ У ЦИФРАХ
Продуктові лінійки Coral Club орієнтовані на комплексне подолання проблем, пов'язаних із сучасним агресивним зовнішнім середовищем: поганою екологією, стресами та неякісним харчуванням. 200+ продуктів / 2900+ діючих сертифікатів по всьому світу / 10+ бренд-лінійок та ексклюзивні продукти.
ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ВОДИ
Властивості реліктового корала збагачують питну воду, впливаючи на якість життя мільйонів людей у всьому світі.
ФЛАГМАНСЬКИЙ ПРОДУКТ
Coral-Mine ось уже понад 20 років залишається найпростішим і найдоступнішим способом пити якісну воду. Coral Club має багатий досвід розробки та просування продуктів, що покращують властивості питної води.
ТРАМПЛІН ДО ГЛОБАЛЬНИХ ЦІЛЕЙ
Coral-Mine не просто стал флагманским продуктом, он послужил трамплином для глобальной цели компании: продвигать эффективные и безопасные решения для здоровья, основанные на природных компонентах.
5 НЕЗМІННИХ ПРИНЦИПІВ
В асортименті представлені різні продукти, створені з інгредієнтів з усіх куточків земної кулі. Усіх їх поєднує постійний підхід, застосований під час виробництва та заснований на 5 постійних принципах.
ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ
Майданчики, на яких виготовляються продукти Coral Сlub, сертифіковані за стандартами GMP, ISO, HACCP.
МАКСИМАЛЬНА БЕЗПЕКА
Всі продукти не містять: ГМО, гормони, консерванти, пестициди та гербіциди, штучні ароматизатори та підсилювачі смаку, глютен та фталати.
КРАЩІ ФАХІВЦІ
Найкращі фахівці в галузі біохімії та дієтології, які використовують останні дослідження та сучасні технології.
НА ОДНІЙ ХВИЛІ З ПРИРОДОЮ
Продукти містять компоненти натурального походження, які увібрали в себе цілющу силу природи, а завдяки науковим досягненням представлені у збалансованій та біодоступній формі.
ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗ КОРДОНІВ
Компанія орієнтується на успішні світові практики, використання яких допомагає забезпечити найвищу якість продукту. Прагнення створювати ще ефективніші рішення для профілактики захворювань та підтримки здоров'я мотивує нас шукати нові технології у всьому світі.
ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я
Турбота про здоров'я — це ключ до насиченого, активного та довгого життя. Coral Club - перша ЗОЖ-компанія, яка розробила власну концепцію здоров'я, засновану на підтримці правильного водного балансу, збалансованому харчуванні, збагаченні організму нутрієнтами та чистому безпечному середовищі.
ІДЕЯ ОБ'ЄДНУЄ, МОТИВУЄ І НАПРАВЛЯЄ
Coral Club - це спільнота однодумців, які, обираючи продукцію компанії, вибирають зміни на краще. ЗОЖ – це стиль нашого ком'юніті, а Coral Club – місце, де можна зустріти людей, які поділяють цінності здоров'я, краси та розвитку.
КОХАННЯ ДО ПРОДУКТУ ТА РОЗУМІННЯ ЙОГО ЦІННОСТІ
Рекомендуючи продукт, якому довіряєте, ви можете розвивати свою справу у налагодженій бізнес-системі. Компанія знає цінність рекомендації, що ґрунтується на любові до продукту та власному результаті. Тому їхній бізнес — бізнес рекомендацій. Природний. Зрозумілий. Щирий. Той, хто йде від людини до людини.
ОБЕРІТЬ СВІЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ
Coral Club допомагає реалізовувати мрії кожної людини: бути здоровою, благополучною та впевненою в майбутньому. В оточенні однодумців, партнерів, друзів. Виберіть формат співпраці: споживач, дистриб'ютор, бізнес-партнер.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Відповіді на запитання
Відповіді на запитання
Відгуки та результати Coral Club
Відгуки та результати Coral ClubКраїни, де можна придбати продукти Coral Club