ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Еко прибирання будинку, квартири, alive

ЕКО ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ, КВАРТИРИ
Скажіть, ви любите прибиратися? Чесно кажучи, я не зустрічала людей, які були б фанатиками прибирання. Я наприклад, не люблю це робити.

Наближається улюблене усіма свято Новий рік. Кожен з вас хоче навести порядок в домі і зазвичай це енерговитратна справа, яка забирає багато часу. Та й ще й суцільна хімія для чищення й прибирання будинку. Всі хімічні склади небезпечні, вони викликають алергічні реакції.

Я дуже довго шукала чистячі миючі засоби для Еко прибирання квартири, щоб було безпечно, швидко, ефективно і просто. Я знайшла зовсім натуральні, безпечні і екологічні, без хімії, хлору, фосфатів, шкідливих ПАР, барвників і різної пекельної суміші.

Ці кошти нешкідливі для каналізації і для автономних систем котеджів, приватних будинків і дач. Вони біорозкладні, безпечні для людини і навколишнього середовища. Кожне з засобів в максимально короткі терміни допоможе впоратися з будь-яким брудом.

До речі! Прибиратися можна без рукавичок. Засоби гіпоалергенні, економічні, так як містяться в концентраті.

Все просто! Розведіть водою 1:5 і насолоджуйтеся прибиранням! З олійними, застарілими плямами, вапняними відкладеннями, легко впораються ефективні Еко миючі засоби - французька лінійка Alive.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
02.12.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Засоби для прибирання
Засоби для прибирання
Засоби для миття посуду
Засоби для миття посуду
Еко засоби для прибирання дома
Еко засоби для прибирання дома