ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Користь ванн з морською сіллю, microhydrin

КОРИСТЬ ВАНН З МОРСЬКОЮ СІЛЛЮ
З давніх часів відома величезна користь морських ванн. А як не надавати значення лікуванню і профілактиці найбільшого органу видільної системи - шкірі?

Втім, не тільки шкіра, а також нервова, серцево-судинна, кровоносна і лімфатична системи отримують свою порцію здоров'я при застосуванні ванн. Я не кажу вже про молодість і красу!

Заглянувши в історію розвитку цього простого і дуже ефективного засобу підвищення імунітету, можна побачити, що перші згадки приведуть вас до Індії в 1500 століття до нашої ери. Саме з лікувальною метою застосовували морську сіль ассірійці і євреї, а далі, греки, від яких вчення було передано римлянам.

Великі люди і засновники медичної науки, такі як Піфагор і Авіценна, проводили лікування цим прекрасним і приємним способом.

При прийнятті ванн з морською сіллю йдуть розтяжки і целюліт, підвищується тургор шкіри, зменшуються набряклість і болі, нормалізується тиск.

За рахунок зміцнення судин на тілі зникає капілярна сітка, прищі і акне. Відбувається очищення лімфатичної системи.

Якщо ви почнете з метою профілактики проходити противогрибковую програму в комплексі з морською сіллю це дасть приголомшливий результат.

До складу більшості солей для ванн входять ароматизовані масла, які проводять інгаляцію верхніх дихальних шляхів, заспокоюють нервову систему, тонізують і просто покращують настрій.

Для отримання всіх цих ефектів в своїй затишній ванній, пропоную скористатися Сіллю для ванн з Microhydrin, що випускається компанією Coral Club.

До її складу входять солі Мертвого моря, вітамін С уповільнює старіння, а також антиоксидант Microhydrin, який сприяє оновленню шкіри, прискореному процесу загоєння ран. Також до складу входять корисні для нервової та дихальної системи ефірні масла лаванди і грейпфрута.

Процедура повинна проводитися в приємній теплій воді 2-3 рази в тиждень, наповнюючи ванну водою до грудей, захищаючи серце від зайвого навантаження.

Пухнастий махровий рушник, улюблений чай Phandetox і прекрасний набір Oda Naturals з екстракту морських водоростей і кератину допоможуть вам завершити цей прекрасний зимовий вечір в чарівному настрої.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
04.02.2019
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Шкіра, волосся та нігті
Шкіра, волосся та нігті
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Як виростити і відновити структуру волосся
Як виростити і відновити структуру волосся
Догляд за ротовою порожниною
Догляд за ротовою порожниною
Омолодження організму
Омолодження організму