ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Кишечник другий мозок людини, лікування кишечника, очищення кишечника, дисбактеріоз кишечника, болить кишечник, болі в кишечн

КИШЕЧНИК ДРУГИЙ МОЗОК ЛЮДИНИ
Кишечник - основний орган і другий мозок людини. У ньому міститься більша кількість нейронів, лімфоцитів і корисних мікроорганізмів. В результаті їх злагодженої роботи народжується сильний імунітет.

Буває так, що у людей серйозне захворювання, але вони цього і не знають. Хвороба може протікати безсимптомно і виявлятися в різних частинах тіла. Наприклад, у болі в шлунку, а насправді причина криється в тонкому кишечнику.

Дев'яносто відсотків населення землі страждає дисбактеріозом. У зараженого хвороботворними бактеріями слабшає захисна функція організму, порушується процес засвоєння вітамінів і мінералів з їжі. В результаті виникає гіповітаміноз.

Найстрашніше, що мікроби отруюють організм, порушуючи роботу печінки і інших систем органів. Перше, на що варто звернути увагу, це часта зміна настрою, занепад сил, зайва вага. Це веде до виникнення гастриту, зайвої ваги і навіть до онкології.

Гарний настрій, густе волосся, здорова шкіра, нігті також залежать повністю від стану мікрофлори кишечника.

Вченими було доведено, що брудний кишечник сприяє розвитку екземи, астми та псоріазу.

Найпростіше, що може зробити кожен з вас - це зберегти здоров'я, зміцнивши армію корисних бактерій за допомогою Цільової програми: Здоровий кишечник.

Кожен ваш орган складається з трильйонів клітин. Тільки на клітинному рівні можна вирішити різні проблеми, пов'язані із захворюваннями.

Кишечник має 300 квадратних метрів площі, де живе енну кількість ентероцитів. Вони старанно працюють, відновлюючи епітелії. Наприклад, тонкий кишечник оновлюється кожні 2 дні, товстий кишечник кожні 4 дні, слизова оболонка шлунка протягом 5 днів. У підсумку, через 2-3 тижні ви маєте абсолютно новий шлунково-кишковий тракт.

Корисні бактерії знаходяться в кишечнику i допомагають перетравлювати їжу, нейтралізують шкідливі бактерії, відповідають за стан шлунково-кишкового тракту, розщеплюють білки і беруть участь в засвоєнні вітамінів і мінералів.

Тому в вашому раціоні обов'язково повинні бути присутніми пробіотики такі, як: Супер-Флора або Бі-Курунга. До речі, в програму очищення входить Супер-Флора і Корал Лецитин.

Бажаю вам почати подорож в світ здоров'я з очищення кишечника!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
10.07.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Цільова програма «Здоровий кишечник»
Цільова програма «Здоровий кишечник»
Тест стану травної системи
Тест стану травної системи
Відновлення травної системи
Відновлення травної системи
Пробіотики та пребіотики
Пробіотики та пребіотики
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Імунітет живе у кишечнику
Імунітет живе у кишечнику