ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Навіщо нам потрібен Smart Food, smart-food, клітинне харчування, дейлі делішес хай файбер

НАВІЩО НАМ ПОТРІБЕН SMART FOOD
У сучасному шаленому ритмі мегаполісів більшої популярності набуває Smart-Food. Це дуже швидка і супер корисна «розумна їжа», що складається з природних компонентів і забезпечує організм людини вітамінами, мінералами, амінокислотами, ненасиченими жирними кислотами, по іншому це називають - Клітинне живлення. Не містить штучних інгредієнтів.

Що не можна сказати про продукти, представлені на полицях магазинів. Весь процес зростання рослинних продуктів або вирощування тварин для вживання в їжу спочатку пов'язаний із застосуванням хімікатів для збільшення маси продуктів, виключення збитків і т.д. Говорити про присутність корисних вітамінів не приходиться. Такі продукти не дають людям енергію і будівельний матеріал для тіла, а приносять лише порожні калорії, зашлакованість організму і погіршення імунітету.

Смарт-фуд - це корисна їжа, яка потребує часу на приготування, але і не «сухомятка», є джерелом повноцінного білку, ферментів і клітковини. Це зручний перекус, який можна взяти з собою в дорогу, на роботу, в спортзал, дати дитині в школу. Естетичні упаковки зберігають всі властивості і природні запахи.

Лінійка Дейлі Делішес - це їжа, яка підходить всім сучасним людям, які дотримуються принципів правильного харчування, але не мають часу на приготування їжі. Ми пропонуємо сучасні коктейлі без барвників і шкідливих добавок.

Білковий коктейль Дейлі Делішес містить нутрієнти краси, в тому числі колаген. Новий продукт Хай Файбер зі смаком чорниці, Асаї, сливи і ананаса, сприяє накопиченню енергії, очищає кишечник від токсинів за рахунок клітковини, яка стимулює зростання корисних бактерій в кишечнику, знижує рівень цукру в крові, знижує вагу.

Смарт фуд - це соковите, смачне, сучасне, безпечне харчування людини, яка прагне до довгого і здорового життя, наповненого яскравими фарбами і відсутністю хвороб. Це здоров'я для наших дітей і батьків, а одже це важливий аспект для розвитку здорової нації.

Valeriy Gorbovskoy
Автор: VALERIY GORBOVSKOY
11.11.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ