ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Обмінні процеси в організмі, правильне харчування, дієти, схуднути, здорове харчування, детокс дієта, харчування для схудненн

ОБМІННІ ПРОЦЕСИ В ОРГАНІЗМІ
У кожному організмі є нервові і гуморальні механізми регулювання обміну речовин. У головному мозку (в гіпоталамусі) знаходяться нервові центри, які відповідають за відчуття голоду і насичення. Нервові клітини цього центру реагують на концентрацію глюкози в крові, визначаючи потребу організму в енергетичних ресурсах, а також реагують на концентрацію мінеральних речовин, регулюючи їх виведення або затримання в організмі.

Велике значення в регуляції процесів обміну речовин має гуморальна регуляція функцій. Роль регуляторів обміну грають всі залози внутрішньої секреції та гормони, які виділяються. Гормони гіпофіза є гормонами росту, гормони статевих залоз регулюють обмін вуглеводів, гормони щитовидної залози регулюють окисні процеси, впливаючи на ріст і розвиток організму. Гормони надниркових залоз регулюють усі види обміну речовин: білків, жирів, вуглеводів, води і мінеральних речовин.

Істотне місце в регуляції обміну речовин займає печінка, в якій відбувається ряд біохімічних процесів перетворення органічних сполук (білки і вуглеводи перетворюються в жири, жири - в вуглеводи).

Речовини, які беруть участь в обмінних процесах називаються нутрієнтами (від англ. поживні речовини) - це мікроелементи їжі, які беруть участь в обміні речовин для трансформації калорій в енергію. Вони виконують найважливіші функції в організмі, сприяючи обміну речовин на клітинному рівні.

ІСНУЄ ДВІ КАТЕГОРІЇ ТАКИХ РЕЧОВИН


МАКРОНУТРІЄНТИ

Основні компоненти, що дають енергію і матеріал для відновлення організму, необхідні в десятках грамів на добу:

БІЛКИ (ПРОТЕЇНИ, ПОЛІПЕПТИДИ)
Каталізують протікання біохімічних реакцій і грають важливу роль в обміні речовин. Деякі білки виконують структурну або механічну функцію, утворюючи цитоскелет, що підтримує форму клітин. Також білки грають ключову роль в сигнальних системах клітин, при імунній відповіді і в клітинному циклі.

ЖИРИ (ЖИРНІ КИСЛОТИ)
В живих організмах виконують, перш за все, структурну та енергетичну функції: вони є основним компонентом клітинної мембрани, а в жирових клітинах зберігається енергетичний запас організму.

ВУГЛЕВОДИ
Всі вуглеводи складаються з окремих «одиниць» сахаридов. Діляться на дві групи: прості (моносахариди, дисахариди) і складні (олігосахариди, полісахариди). Моносахариди швидко підвищують вміст цукру в крові і володіють високим глікемічним індексом. Продукти, багаті складними вуглеводами, поступово підвищують вміст глюкози і мають низький глікемічний індекс.

КЛІТКОВИНА
Формально клітковина відноситься до класу складних вуглеводів. Однак вона не перетравлюється шлунком і не бере активної участі в обміні речовин. Незважаючи на це, наявність цього нутрієнта в харчуванні необхідна як для механічних процесів травлення, так і для підтримки нормального рівня цукру в крові.

ВОДА
Допомагає перетворити їжу в енергію, допомагає організму засвоювати живильні речовини, зволожує кисень для дихання, регулює температуру тіла, бере участь в обміні речовин, захищає життєво важливі органи, змащує суглоби, виводить різні відходи з організму.МІКРОНУТРІЄНТИ

Беруть участь в процесі засвоєння енергії, в координації різних функцій, в процесах розвитку і росту організму, потрібні організму в міліграмах, мікрограмах на добу:

ВІТАМІНИ
Виконують каталітичну функцію в складі активних центрів різноманітних ферментів, а також можуть брати участь в гуморальній регуляції в якості екзогенних прогормонів і гормонів. Відіграють важливу роль в обміні речовин, не є джерелом енергії (не володіють калорійністю). Концентрація вітамінів в тканинах і добова потреба в них невеликі, але при недостатньому надходженні вітамінів в організмі наступають характерні і небезпечні патологічні зміни. Більшість вітамінів не синтезуються в організмі людини і повністю повинні надходити з їжею.

МІНЕРАЛИ
Біологічно важливі компоненти неорганічного походження, які в невеликих кількостях необхідні для нормальної роботи організму: функціонування м'язів і нервів, підтримки кісткових тканин, вироблення еритроцитів, а також багатьох інших завдань.

ФІТОНУТРІЄНТИ
Це ряд класів хімічних сполук, що містяться в рослинних продуктах. Перш за все, це каротиноїди, фітостероли, флавоноїди і глюкозинолати. Дію фітонутрієнтів на організм людини можна характеризувати як антиоксидант - вони допомагають боротися з вільними радикалами, захищаючи тіло від передчасного старіння. Тема їх вивчення є одним з пріоритетних напрямків сучасної дієтології.

ХОНДРОПРОТЕКТОРИ
Це мікронутрієнти, що впливають на метаболізм кісткової і хрящової тканини. Одним з найбільш важливих є глюкозамін, що впливає на щільність суглобової рідини. Він міститься в таких тваринних продуктах харчування, як сухожилля, хрящі, шкіра. Також глюкозамін можна приймати і в вигляді добавок.

ФОСФОЛІПІДИ
Складні ліпіди, в яких містяться жирні кислоти, фосфорна кислота і додаткова група атомів. Вони є у всіх живих клітинах. Містяться в нервовій тканині, беруть участь в доставці жирів, жирних кислот і холестерину.

ПРОБІОТИКИ
Корисні для людини непатогенні і нетоксигенні живі мікроорганізми, що забезпечують при систематичному вживанні в їжу сприятливу дію на організм людини в результаті нормалізації складу і (або) підвищення біологічної активності нормальної мікрофлори кишечника.

АМІНОКИСЛОТИ
Сприяють засвоєнню вітамінів і мінеральних речовин. За допомогою амінокислот здійснюється діяльність нервової системи, зокрема передача сигналів до головного мозку. Певні амінокислоти беруть участь у відновленні м'язових клітин.

ПРОТЕОГЛІКАНИ
Утворюють проміжну речовину сполучної тканини, в яку занурені або яким покриті волокнисті елементи сполучної тканини. Протеоглікани грають роль міжтканинних прошарків і служать мастильним матеріалом в суглобах. Протеоглікани виконують функцію зв'язування екстрацелюлярної води, а також катіонів. Фіксують іони кальцію в осередках осифікації.

АНТІНУТРІЄНТИ
Компоненти їжі, що погіршують засвоєння певних вітамінів і мінералів. Наприклад, в бобових культурах міститься фітинова кислота - її регулярне і надмірне вживання негативно впливає на засвоєння заліза, цинку, кальцію і фосфору.

Процес оновлення клітин в організмі відбувається постійно і нутрієнти приймають в цьому активну участь. Швидкість поновлення залежить від поєднання багатьох чинників. В основному від екології, харчування, складу води, фізичних навантажень, ментального здоров'я - способу життя. Якщо ви налаштовані жити довго і залишатися здоровими, тоді подбайте про клітини.

Комплекс від Coral Club International на основі інгредієнтів натурального (природного) походження сприяє відновленню після навантажень і стресів різного генезу, підтримує організм на працездатному рівні в несприятливих умовах сучасного життя. Поетапна програма, розроблена дієтологами, біохіміками, фахівцями в галузі спортивної медицини міжнародного рівня допоможе вам відновитися і досягти розуміння Здорового Способу Життя.

З ЧОГО ПОЧАТИ?


1. ВОДА З КОРАЛ-МАЙН

Корал-Майн підтримує кислотно-лужну рівновагу рН, водно-електролітний баланс і сприяє оновленню клітин. Має структуру, наближену до міжклітинної рідини в організмі людини. Вода збагачена мінералами в іонній формі, краще засвоюється організмом.


coral-mine


2. CORAL DETOX

Coral Detox - це комплексний підхід, що забезпечує природне виведення токсинів з організму, здоров'я клітин, активність і молодість на довгі роки.
Coral Detox
До складу входять 4 продукту: «Асимілятор» (90 капсул), «Н-500» (60 капсул), «Корал-Майн» (30 саше), «Корал Лецитин» (120 капсул).

Асимілятор містить комплекс ферментів рослинного походження з вітамінами А і D, сприяє якісному розщепленню харчових продуктів і зменшує утворення токсинів.
H-500 - антиоксидант, захищає організм від наслідків окисного стресу, сприяє виробленню клітинної енергії.
Корал-Майн - мінеральна композиція з глибоководних коралів, яка впливає на мінеральний баланс організму, сприяє виведенню водорозчинних токсинів.
Корал Лецитин - джерело природних фосфоліпідів, захищає оболонки клітин від пошкодження токсинами, покращує функції печінки - головного фільтра організму.


3. АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА

Набір для комплексного захисту від паразитів на основі рослинних екстрактів, пробіотиків, вітамінів і мінералів для очищення організму, зміцнення імунітету і відновлення мікрофлори.

Парафайт - виводить різні види паразитів. Ефективний при лямбліозі, аскаридозі, ентеробіозі.
Корал Бурдок Рут - покращує роботу нирок, печінки, жовчного міхура, зменшує запальні процеси в шлунково-кишковому тракті.
МСМ - служить для профілактики аутоімунних реакцій.
Супер-Флора - покращує травлення, відновлює мікрофлору кишечника.
Корал-Майн - має впорядковану структуру, збагачує корисними мінералами.


4. КОЛО-ВАДА

Комплексна програма для поетапного очищення організму. Детоксикація і відновлення травлення на основі рослинних нутрієнтів, пробіотиків та ферментів. Відновлення вітамінно-мінерального балансу.

Для якісного очищення організму потрібен продукт, який дасть 100% результат, при цьому не порушуючи звичного режиму життєдіяльності - Коло-Вада Плюс.
Коло-Вада
Даний продукт дає не тільки оздоровлення, але знижує вагу, омолоджує мінімум на 5 років, прибирає токсини, шлаки і нарешті за 2 тижні ви отримуєте нову систему Шлунково-Кишкового Тракту.

Розроблена дана програма видатним канадським натуро-терапевтом доктором Альбертом Зером. Програма пройшла випробування і довела свою ефективність протягом 30 років.

Під час проходження очистки необхідно збільшити питний режим до 2-3 літрів в день, пити слаболужну, структуровану, живу воду Корал-Майн.

Програма розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи. Ця програма не створює дискомфорту і дуже зручна для звичайного способу життя. Вона проста і ефективна для виведення з організму шлаків з травного тракту, а також товстого кишечника.

Під час проходження програми треба дотримуватися спеціальної 4-х денної дієти.
Якщо ви не готові морально до жорсткої дієти, а також є різні захворювання, такі як діабет, камені в жовчному міхурі, нирках та інше, є щадне очищення - Набір Коло-Вада Лайт або Цільова програма Здоровий кишечник.

КЛІТИННЕ ХАРЧУВАННЯ


Нутріпек - комплекс для збагачення раціону нутрієнтами природного походження, необхідних для роботи серцево-судинної, нервової, травної та імунної систем.
Дейлі Делішес Хай-Файбер - джерело розчинної і нерозчинної клітковини, а також додаткових активних рослинних компонентів, які забезпечують наш організм ферментами, амінокислотами, мінералами і вітамінами. Сприяє виведенню токсинів, нормалізує стан мікрофлори і регулює перистальтику кишечника. Знижує апетит, зменшуючи ризик ожиріння.

Клітинне харчування і відновлення лише один з принципів загальної Концепції Здоров'я, яка була розроблена на основі наукових досягнень і практиці застосування продуктів компанії протягом більш ніж двадцяти років.
Для придбання продукції зі знижкою 20% вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті компанії Coral Club. Після реєстрації з вами зв'яжеться консультант і допоможе вибрати продукт, дасть повну про нього консультацію, а також допоможе здійснити замовлення продукції через сайт.

Oleg Oborotov
Автор: OLEG OBOROTOV
26.09.2021
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71
Країни, де можна придбати продукти Coral Club