ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Очищення печінки від токсинів, цироз печінки, цироз, ліки для печінки, чистка печінки, цироз печінки симптоми, таблетки для п

ОЧИЩЕННЯ ПЕЧІНКИ ВІД ТОКСИНІВ
Головною системою детоксикації є печінка. Вона щодня працює, захищає наш організм від бомбардування хімічними речовинами та токсинами.

Давайте уявимо печінку у вигляді друшляку, на який відкидаємо відварені макарони. Друшляк має безліч отворів, через які проходить вода, а макарони залишаються на дні.

Наша печінка відповідає за очищення крові, яка проходить дрібними кровоносними судинами печінки. Клітини печінки захоплюють із крові токсини, перетворюють в менш небезпечні. Потім виводять їх через систему жовчовиділення або відправляють у кровообіг для подальшого очищення нирками.

Якщо токсинів дуже багато, вони починають засмічувати печінку. Уявіть знову отвори друшляку, які забиті. У цьому випадку вода з макаронами наповнить чашу друшляка і почне переливатися через край. Якщо це застосувати до нашого організму – це означає, що печінка переповнена токсинами, які витікають у кровотік та осідають у всіх тканинах нашого організму.

Щоб захистити себе від цього, необхідно постійно виводити токсини – особливо з печінки. Ми живемо в такий час, коли токсини всюди - у ґрунті, воді та повітрі. Потрапляючи в організм, вони накопичуються і підвищують рівень інтоксикації.

ОСНОВНІ СИМПТОМИ І ОЗНАКИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПЕЧІНКИ:


Постійна втома.
Нездатність до ясного мислення (туман у голові).
Постійне відчуття набряклості.
Головний біль.
Біль у м'язах та суглобах.
Поколювання в пальцях рук та ніг.
Незрозуміле збільшення у вазі.

Усе це не так страшно: наука розвивається, з'являються різні варіанти детоксикації. Основна мета детоксикації - припинити інтоксикацію та підтримати печінку, легені та нирки.

Пройшовши курс очищення, багато хто думає, що можна жити спокійно. Але це помилка: детоксикація має увійти до звички – як чищення зубів чи миття голови.

Організм завжди дає знати, що з ним щось не так. Просто слід звернути увагу на його підказки.

Для посилення ефекту очищення печінки почати з покрокової концепції очищення організму, а потім почистити і відновити печінку.

КОРИСНІ ПОРАДИ


1. Відкоригувати раціон харчування – звести до мінімуму споживання жирів тваринного походження, залишити в раціоні лише рослинні жири в помірній кількості. Їсти більше сирих або приготованих на пару продуктів, щоб детоксикація була ефективною. Введіть у раціон буряк та моркву, вони стимулюють роботу печінки. Для ефективного очищення печінки необхідні рослинні ферменти, наприклад Асимілятор.

Асимілятор (90 капсул)

2. Подбати про достатній прийом води. Коли організму не вистачає води, порушуються процеси розщеплення водорозчинних токсинів – утворюються солі. Тому, якщо ви налаштувалися на детоксикацію, перший крок - збільшити кількість споживаної якісної та біодоступної води з Корал-Майн. Така вода очищає клітини та міжклітинний простір від токсинів.

Корал-Майн (10 пакетів)

Перед курсом детоксикації обов'язково проконсультуйтеся.

Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
14.07.2021
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечника
Як гельмінти викликають кашель
Як гельмінти викликають кашель
Oчищення і детоксикація
Oчищення і детоксикація
Як підібрати програму очищення від паразитів
Як підібрати програму очищення від паразитів
Важливість очищення організму
Важливість очищення організму
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Паразити і як з ними боротися
Паразити і як з ними боротися