ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Oчищення і детоксикація, очищення організму, детоксикація, чистка організму, антипаразитарна чистка, coral detox plus, очищен

OЧИЩЕННЯ І ДЕТОКСИКАЦІЯ
Організм людини піддається впливу токсинів і патогенних мікроорганізмів. В тій чи іншій формі токсини присутні як в навколишньому середовищі, особливо в густонаселених і промислових регіонах, так і виробляються самим організмом. Навіть якщо добові значення доз мінімальні, вплив їх на організм поступово зростає, так як виведення їх з організму при звичайному способі життя може бути ускладнене. Це призводить до поступового їх накопичення.

Токсичність проявляється в двох основних формах: зовнішній і внутрішній. Зовнішні токсини потрапляють з їжею та напоями, з вживанням різних медичних препаратів або із забрудненого навколишнього середовища. Внутрішні токсини є «відходами» щоденної діяльності нашого організму. Це означає, що біохімічні процеси нашого метаболізму виробляють речовини, які необхідно виводити.

Процес детоксикації включає в себе мобілізацію, біотрансформацію та видалення токсичних речовин екзогенного і ендогенного походження. Ці процеси відбуваються щодня завдяки функціям п'яти основних органів: нирок, печінки, шкіри, легенів і кишечника. Детоксикація є життєво важливою клітинною функцією, і якщо природні механізми детоксикації (очищення) не справляються, це може призвести до розвитку хронічних захворювань.

Слід також розуміти, що здорове і регулярне харчування в поєднанні з якісною роботою травної системи - фундамент здорового способу життя. У кишечнику знаходиться велика частина захисної системи організму, тому здорове травлення життєво необхідно.

Хоча у здорового організму є природні механізми, через сучасний спосіб життя, шкідливі звички і фактори впливу навколишнього середовища природні процеси детоксикації не завжди справляються з очищенням і виведенням токсинів і кінцевих метаболітів.

Надмірне навантаження на органи призводить до хронічної втоми, порушень травлення, підвищеної чутливості до найменших змін і як наслідок до розвитку численних захворювань. Правильний вибір інгредієнтів харчового раціону і добова норма калорій грають істотну роль в регуляції обміну речовин. Це залежить від рівня фізичної активності протягом дня і базового метаболізму (енергія, яка необхідна тілу і мозку для підтримки життєдіяльності). Все це може істотно вплинути на природні процеси детоксикації.

Важливо відзначити, що ефективна детоксикація - це правильно підібрана система, яка підтримує функції організму, зміцнює його і раціоналізує трансформацію калорій в енергію. Це не рішення, яке приносить миттєвий ефект: його цілі довгострокові. Можна назвати такий процес не просто детоксикацією, а раціоном, призначеним для поліпшення якості життя, зміни звичок, збалансованим підходом до харчування на клітинному рівні.

У більшості випадків люди вважають кінцевим результатом втрату ваги, а не очищення організму від токсинів, накопичених метаболітів і патогенних мікроорганізмів. З цією метою часто вдаються до швидких рішень і ось лише деякі з них: детокс-харчування, очищення із застосуванням різних клізм, терапія очисними травами, хелатна терапія, іонна чистка організму.

Результатом подібних процедур може стати: вимивання нормальної мікробіоти кишечника, алергічні реакції, порушення електролітного балансу і серйозний удар по сімейному бюджету.

Нестача мінералів, вітамінів і нутрієнтів після застосування таких рішень призводить до порушення біохімічних реакцій, які є основою життєдіяльності будь-якої клітини в людському організмі.

Більш прийнятний підхід - це зміна звичок і збалансоване харчування.
Кращий спосіб детоксикації / очищення організму - це комплексний підхід на основі Концепції Здоров'я від компанії Coral Club International.

Комплекс, що включає в себе інгредієнти натурального (природного) походження сприяє відновленню після навантажень і стресів різного генезу, підтримує організм на працездатному рівні в несприятливих умовах сучасного життя. Поетапна програма, розроблена дієтологами, біохіміками, фахівцями в галузі спортивної медицини міжнародного рівня допоможе вам відновитися і досягти розуміння Здорового Способу Життя.

З чого почати?


1 ЕТАП - CORAL DETOX


Coral Detox - це комплексний підхід, що забезпечує природне виведення токсинів з організму, здоров'я клітин, активність і молодість на довгі роки.
Корал Детокс
До складу входять 4 продукту:

Асимілятор - містить комплекс ферментів рослинного походження з вітамінами А і D, сприяє якісному розщепленню харчових продуктів і зменшує утворення токсинів.
H-500 - антиоксидант, захищає організм від наслідків окисного стресу, сприяє виробленню клітинної енергії.
Корал Лецитин - джерело природних фосфоліпідів, захищає оболонки клітин від пошкодження токсинами, покращує функції печінки - головного фільтра організму.
Корал-Майн - мінеральна композиція з глибоководних коралів, яка впливає на мінеральний баланс організму, сприяє виведенню водорозчинних токсинів.

2 ЕТАП - АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА


Парашилд - набір для комплексного захисту від паразитів на основі рослинних екстрактів, пробіотиків, вітамінів і мінералів для очищення організму, зміцнення імунітету і відновлення мікрофлори.

Парашилд

До складу входять:

Парафайт - виводить різні види паразитів. Ефективний при лямбліозі, аскаридозі, ентеробіозі.
Корал Бурдок Рут - покращує роботу нирок, печінки, жовчного міхура, зменшує запальні процеси в шлунково-кишковому тракті.
МСМ - служить для профілактики аутоімунних реакцій.
Супер-Флора - покращує травлення, відновлює мікрофлору кишечника.
Корал-Майн - має впорядковану структуру, збагачує корисними мінералами.

3 ЕТАП - ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ


Для якісного очищення організму потрібен продукт, який дасть 100% результат, при цьому не порушуючи звичного режиму життєдіяльності - Коло-Вада Плюс.
Програма 2 Коло-Вада Плюс
Даний продукт оздоровлює, прибирає токсини, шлаки, знижує вагу і омолоджує мінімум на 5 років. Крім цього, всього за 2 тижні ви отримуєте нову систему Шлунково-Кишкового Тракту.

Розроблена дана програма видатним канадським натуро-терапевтом - доктором Альбертом Зером. Програма пройшла випробування і довела свою ефективність протягом 30 років.

Під час проходження очистки необхідно збільшити питний режим до 2-3 літрів в день. Пити слаболужну, структуровану, живу воду з Корал-Майн.

Програма розрахована на 14 днів і включає в себе три етапи. Ця програма не створює дискомфорту і дуже зручна для звичайного способу життя. Вона проста і ефективна. Виводить шлаки з травного тракту, а також товстого кишечника.

Під час проходження програми треба дотримуватися спеціальної 4-х денної дієти.
Якщо ви не готові морально до жорсткої дієти, а також є різні захворювання, такі як діабет, камені в жовчному міхурі, нирках та інше, є щадне очищення - Набір Коло-Вада Лайт або Цільова програма: Здоровий кишечник.

4 ЕТАП - ВІДНОВЛЕННЯ


Нутріпек - комплекс важливих нутрієнтів природного походження. Дана програма необхідна для відновлення мікробіоти кишечника, підтримки імунітету, травної, нервової і серцево-судинної систем. Крім цього, допомагає нормалізувати обмінні і регенераційні процеси в організмі.
Нутріпек

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
26.03.2021
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечника
Як гельмінти викликають кашель
Як гельмінти викликають кашель
Як підібрати програму очищення від паразитів
Як підібрати програму очищення від паразитів
Важливість очищення організму
Важливість очищення організму
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Очищення печінки від токсинів
Очищення печінки від токсинів
Паразити і як з ними боротися
Паразити і як з ними боротися
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Як очистити організм від шлаків і токсинів
Як очистити організм від шлаків і токсинів